3 речі, якими категорично не можна користуватися відразу після покупки

Нові речі слід обробляти.

Покупка
Нові речі слід обробляти / pixabay.com

Всі ми звикли відразу після приходу з магазину перевіряти-приміряти свої покупки. Однак експерти радять цього не робити. Справа в тому, що деякі речі потребують обробки перед першим використанням.

Зокрема, за даними видання Wday.ru йдеться про одяг, постільну білизну та взуття.

Одяг. Перш ніж її надягати в перший раз, слід злегка випрати. Це необхідно для того, щоб знезаразити виріб не тільки від мікрофлори людей, які напевно її міряли-мацали в магазині, але і для того, щоб змити шар фарби, який може викликати алергічні реакції при дотику до шкіри.

Постільна білизна. Те ж саме правило діє і тут. Однак, крім усього вищесказаного, є ще більша небезпека. Такі вироби на фабриках обробляють отруйними для людського організму речовинами, щоб довше зберегти презентабельний вигляд.

Взуття. Звичайно, взуття до Вас вже хтось міряв в магазині. Тобто, залишив на ній свій слід, який може бути з грибком. Тому важливо перед тим, як надягати взуття перший раз, обробити її хлоргексидином - знезаражувальним засобом.

читайте такожБудинок буде пахнути затишком: наймодніші шпалери в 2022 роціНагадаємо, раніше Главред перерахував покупки, які не варто робити в інтернет-магазинах.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти