Дієтологиня назвала низькокалорійний і ситний сніданок: смак неймовірний, а користь дивовижна

Смачний і ситний сніданок на швидку руку / pixabay.com

Таким чином можна наситити свій організм на чотири години вперед і при цьому не набрати зайву вагу.

Дослідники з'ясували, якщо на сніданок вживати яйця, то можна втратити, як мінімум 300 калорій в день. Адже цей продукт сприяє насиченню і втамовує відчуття голоду не менше, ніж на чотири години.

Виходячи з цього, американська дієтологиня Лорен Манакер склала найкорисніший і низькокалорійний сніданок багатий таким необхідним організму білком.

"Яйця є класичною їжею для сніданку неспроста: це дієтичний і поживний продукт, який надасть вам природний заряд корисних речовин", - стверджує дієтологиня.

За її словами, найбільша кількість поживних речовин міститься в білку. Але і жовток теж корисний.

Одне яйце має 70 калорій і безліч вітамінів і мінералів, які зміцнюють клітини організму. У яйці є хороші жири і шість грам білка, який відновлює і нарощує м'язи.

А ось цукру і вуглеводів в яйцях немає, тому - це першокласна їжа для схуднення, яка крім усього сприяють насиченню.

"Австралійське дослідження 2020 року, де людям із зайвою вагою і ожирінням давали один з двох сніданків: яйця і тости або пластівці з молоком і апельсиновим соком, протягом двох днів з проміжком в тиждень, підтверджує це. А ось ті, хто снідав переважно вуглеводами, вже мріяли про підкріплення", - підкреслила Манакер.

Манакер стверджує, що яйця - одне з кращих джерел речовин для здоров'я мозку.

Поживний і в той же час корисний сніданок від Манакер - омлет, приготований з двох яєць, обсмажених овочів і сиру

Поєднання сиру і білка зміцнює кістки, а цільнозернові тости збагатять раціон клітковиною і вуглеводами. Все це можна доповнити чашкою зеленого чаю, який містить кофеїн і антиоксиданти, і ½ грейпфрута, в якому є фолат і вітамін С.

Нагадаємо, раніше індійський дієтолог Пуджа Махіджа назвала п'ять шкідливих звичок на голодний шлунок. Вона закликала відмовитися від вживання чаю і кави відразу після пробудження і не сперечатися з близькими.

Новини заразКонтакти