Саме взимку в Україні починається найкращий сезон для того, щоб їсти хурму. В цей час фрукт найбільш солодкий і найменш терпкий. Хоча це, звичайно, більше залежить від сорту.
Однак далеко не всі можуть вибрати стиглу і смачну хурму. Багато хто вважає, що цей фрукт повинен бути дуже м'яким. Але насправді, є сорти хурми, де фрукт твердуватий. Тут легко помилитися.
Якщо ви купили хурму, але вона виявилася незрілою, то не потрібно засмучуватися. Є кілька способів, які дійсно можуть допомогти дозріти цьому фрукту вже вдома.
Якщо ви вибрали хурму і вона виявилася терпкою і не сильно солодкою, то морозилка – місце, куди варто покласти фрукт. Виявилося, що при низькій температурі хурма позбавляється від терпкості за рахунок руйнування тканин.
Перед заморожуванням хурму потрібно помити, а потім висушити. Кожен плід необхідно обернути харчовою плівкою або покласти в пакет, після чого можна відправляти в морозилку.
Якщо ви хочете використовувати хурму для приготування якихось страв, то краще відразу нарізати фрукт шматочками і розкласти їх на поверхні контейнера, застеленого харчовою плівкою.
Варто відзначити, що після заморозки хурма стає дуже м'якою і нерідко її потрібно потім їсти ложкою.
Під дією теплої води тканини в хурмі також починають руйнуватися, як і під дією холодних температур. Тож тепла вода також може зробити ваш фрукт солодшим.
Для цього потрібно замочити хурму в теплій воді приблизно на 9-12 годин. Після цього фрукт сміливо можна їсти і насолоджуватися його солодкістю.
Вам необхідно покласти хурму в один пакет з яблуками або перестиглими бананами. Залишити фрукти разом потрібно на 2-3 дні. Цього часу буде достатньо, щоб хурма повністю дозріла.
Вас також зацікавить: