Як говорити про кохання українською: 5 незвичайних фраз від мовознавця Авраменка

Як говорити про кохання украънською / Колаж: Головред, фото: скріншот із відео, pixabay

Ці фрази підійдуть у різних ситуаціях. Кожна з них допоможе висловитись про різні стосунки.

У сучасному світі існує безліч слів для вираження почуттів. Хтось робить звичайні компліменти, хтось пише вірші, інші просто кажуть "Я тебе кохаю". Однак мало хто знає унікальні фрази, якими можна виразити свої почуття.

Нині ці фрази вважаються вже застарілими. Молоді люди звикли звертатись до своїх других половинок такими словами як "котик", "зайчик", "сонечко". Але мало хто вміє щиро говорити про свої почуття.

Тут на поміч прийдуть українські вислови. Спершу вони можуть здаватися дивними, але вони точно зможуть знайти своє місце у суспільстві. Про ці вислови розповів відомий український мовознавець Олександр Авраменко в ефірі "Сніданку з 1+1".

Авраменко назвав 5 українських фраз, якими можна висловитись про кохання:

Хто такий Олександр Авраменко?

Олександр Авраменко (нар. 7 травня 1971, Комишуваха, Запорізька область) – український учитель, дослідник і популяризатор української мови, письменник, літературознавець, теле- і радіоведучий. Учитель вищої категорії, методист, доцент. Заслужений працівник освіти України (2017).

Очолює робочу групу з розробки програм зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. Упорядник посібників для проведення державної підсумкової атестації в українських школах.

Автор понад 50 підручників і посібників з української мови та літератури; унікальних самовчителів "Українська за 20 уроків" (2014), "100 експрес-уроків української" (2016).

Є автором і диктором тексту "Радіодиктант національної єдності" на "UA: Українське радіо" (від 2005), пише Вікіпедія.

Дивіться відео, в якому мовознавець Олександр Авраменко розповідає про те, як викорінити зі своєї мови "мовні бур'яни":

Нагадаємо, Олександр Авраменко дав конкретні поради, як викорінити суржик у мовленні та покращити свій мовний запас. Він розвінчав поширені помилки та запропонував пройти тест, обравши правильну відповідь серед варіантів.

Раніше він розповів, як правильно казати українською мовою "тІрамісу" чи "тЕрамісу".

Інші новини:

Автор: Ангеліна Підвисоцька
Новини заразКонтакти