Всі у кого є собаки і у кого їх немає хоч раз в житті бачили, як ця тварина може бігати за своїм хвостом по колу. Ми розповімо, в чому можуть бути причини такої поведінки.
Незважаючи на те, що це може здатися милим і смішним, це може свідчити про якусь проблему. Особливо, якщо це відбувається часто.
Всі хижаки роблять те ж саме - ганяються за своїм хвостом. Таким чином, вони можуть навчитися ловити здобич, щоб підготуватися до справжнього полювання. Цуценята, як правило, часто переслідують хвіст у перші шість місяців життя. Однак, за словами Клаудії Вінке - поведінкового біолога з Утрехтського університету, з собакою може бути щось не так, якщо вона продовжує ганятися за своїм хвостом у дорослому віці. Це може свідчити про дисфункціональну поведінку. Якщо ж ваша собака ганяється за своїм хвостом вкрай рідко, то це може бути просто грайливою поведінкою, але якщо це відбувається часто, то щось може бути не так.
Є три можливі пояснення поведінки вашої собаки. Для початку - їй може бути нудно, тому що не вистачає уваги, простору або фізичних вправ.
Також це може означати, що у собаки стрес. Негативний стрес - при переїзді або народженні дитини, позитивний стрес - при візитах гостей.
Останнім можливим поясненням може бути те, що хвіст або органи собаки, які знаходяться в задній частині тулуба - болять або сверблять, і тому вона намагається дістатися до цього місця.
Якщо ви бачите, що ваша собака ганяється за хвостом часто і неспокійно, вам варто відвідати ветеринара.
Також вам може бути цікаво: