Високий кров'яний тиск або гіпертонія часто проходить безсимптомно, що збільшує його небезпеку, оскільки більшість з пацієнтів не підозрюють, вони навіть мають підвищені показання, поки не стане занадто пізно.
На жаль, високі показники протягом тривалого періоду підвищують ризик серцевих нападів або інсультів.
Забезпечуючи достатній рівень гідратації за допомогою наступних трьох напоїв, ви можете значно знизити ризик гіпертонії, пише Express.co.uk.
Читати такожЛікар розповіла, чи можна знизити тиск без ліків
Журавлина і журавлинний сік мають потужні протизапальні та антиоксидантні властивості, які допомагають запобігти і зменшити пошкодження кровоносних судин, тим самим запобігаючи гіпертонію.
Крім того, журавлинний сік може допомогти знизити кров'яний тиск за рахунок розширення кровоносних судин і збільшення кровотоку.
Журавлина також є відмінним джерелом вітаміну С, що знижує кров'яний тиск, що робить її ідеальним напоєм для зниження ваших показників.
Експерти в галузі охорони здоров'я стверджують, що початок дня зі склянки апельсинового соку може допомогти поліпшити загальний стан здоров'я.
Апельсиновий сік відомий як один з кращих джерел вітаміну С.
Якщо ви вип'єте вранці 250 мл свіжовичавленого апельсинового соку, ваша добова потреба у вітамінах буде задоволена.
Згідно з різними медичними дослідженнями та журналами, вживання фруктів, багатих вітаміном С, може допомогти впоратися з високим кров'яним тиском.
Крім того, відомо, що апельсиновий сік робить кровоносні судини м'якими і гнучкими, що може допомогти знизити кров'яний тиск.
Попросту кажучи, вживання достатньої кількості води-один з найздоровіших, дешевих і ефективних способів знизити ризик гіпертонії.
Хронічне зневоднення протягом тривалих періодів часу викликає звуження кровоносних судин, що допомагає організму економити воду за рахунок зменшення втрати води через потовиділення, сечовипускання і дихання.
На жаль, звужені кровоносні судини змушують ваше серце працювати більше, що призводить до стрибка артеріального тиску.
За даними Medicine Net, зневоднення може вплинути на артеріальний тиск кількома способами.
Зневоднення призводить до того, що кров стає густішою або в'язкою через знижений вміст води в крові.
Це може викликати виділення нирками реніну, що призводить до затримки натрію і води в організмі для корекції низького об'єму рідини.
Ця реакція, якщо вона постійна, може викликати підвищення артеріального тиску.
Зневоднення також викликає викид в мозок гормону вазопресину.
Це призводить до звуження кровоносних судин і затримки натрію в організмі. Це призводить до підвищення артеріального тиску.
Якщо ці ефекти залишаються постійними в організмі через постійне зневоднення, мозок тренується підтримувати кров'яний тиск вище норми, щоб органи отримували кровопостачання.
Ці зміни протягом більш тривалого періоду викликають гіпертонію.