Для того. щоб унітаз не являв собою небезпеки - за ним потрібно правильно стежити, адже від проблем, до яких може привести брудний санвузол - важко звільнитися.
Главред розповість все про правила прибирання санвузла.
Безперечно, мити унітаз - не зовсім приємне побутове заняття, проте обійтися без нього неможливо. Цей процес можна всіляко скорочувати і мінімізувати ризики, проте не уникати, щоб не нашкодити собі і своїм близьким.
Крім того, що брудна сантехніка виглядає погано і зберігає неприємний запах, вона також є оазисом і розсадником для мікробів і бактерій, які небезпечні для життя і здоров'я людини. Мало того, поширюватися він можуть в радіусі двох метрів від самого унітазу.
Як ми вже сказали вище, саме унітаз є сприятливим середовищем для несприятливих мікроорганізмів, які можуть нашкодити людині. З цієї причини, унітаз вимагає особливої уваги і дезінфекції.
Згідно з оптимальними правилами, унітаз необхідно мити і дезінфікувати не рідше одного разу на тиждень з миючими засобами. У той же час для ванної або душової кабіни досить одного разу на два тижні.
Важливо не тільки те, скільки разів ви миєте унітаз, але і, безумовно, те, чим ви його миєте. Вся справа в тому, що засіб має згубно впливати на життя мікробів.
Слідчо - зараз в асортименті побутової хімії є маса засобів для прибирання санвузлів, саме ними необхідно обробляти чашу унітазу. Края і сидіння при цьому можна обробити більш простим способом - засобом для очищення ванн.
У тому випадку, якщо ви є противником побутової хімії, унітаз все одно необхідно обробляти і робити це ретельно. У цьому випадку є альтернативи. Зробити це можна за допомогою розчину оцту і соди. Для початку необхідно посипати унітаз содою і залишити її на півгодини. Потім соду необхідно змити оцтом. Вируюча реакція відштовхне бруд від поверхонь і ви зможете щіткою акуратно його відмити.
Також вам може бути цікаво: