Поява малюка на світ - це вже диво. Душа у цієї дитинки чиста, вона безгрішна і в неї немає нічого поганого. Ця неймовірна людина, яка тільки прибула в наш світ, вимагає захисту не тільки від своїх найрідніших людей, а й церковного захисту. Дитину заведено хрестити у церкві.
Багато батьків дають своїй дитині можливість вибрати віру в майбутньому і не хрестять її в маленькому віці. А інші переконані, що прищепити віру своїм малюкам потрібно з самого маленького.
Якщо вас цікавлять подібні матеріали, то пропонуємо вам прочитати такий: ПЦУ перейшла на новий календар: коли відзначатимемо церковні свята.
Однак на цю тему є безліч питань: коли хрестити дитину, в які дні можна і не можна хрестити, скільки триває таїнство хрещення.
Для початку варто розібратися, коли саме варто хрестити дітей.
У Біблії говориться, що хрещення людини має відбуватися вже у свідомому віці, щоб вона самостійно приймала рішення. Однак багато батьків роблять це ще в маленькому віці.
Вважається, що хрестити дітей потрібно на 40-й день після народження. Саме в цей період у жінки закінчується процес очищення після пологів і їй дозволяється заходити до церкви. Таким чином цей момент більше пов'язаний не з самою дитиною, а з мамою.
Хрестити дитину раніше 40 днів можна. Батьки можуть навіть запросити священника додому. Найчастіше таке практикують, якщо дитина хвора.
Хрещення - це обряд, які не вимагає певного дня або часу для проведення. Хрестити дітей можна в будь-який день року, адже церква не встановлює заборонені дні для хрещення.
Обряд хрещення можна проводити навіть у вихідний, на Великдень, Трійцю, Різдво або в піст.
Вас також зацікавить: