У березні гинули найкривавіші правителі Росії: у Мережі обговорюють, чи порушить Путін "традицію"

У березні гинули найкривавіші правителі Росії. Чи порушить Путін "традицію"? / Reuters

Історія показує, що перший місяць весни для російський диктаторів дуже несприятливий.

Народний депутат України, співголова фракції Європейська солідарність Ірина Геращенко згадала, що найкривавіші правителі Росії у різні періоди її історії гинули, як не дивно саме у березні.

"Що не кажіть, а на Московії деякі традиції гарні. Зокрема, є в них цікавий березневий звичай, який порушувати не варто. Сталін склеїв ласти 5 березня. Олександр ІІ був убитий 13 березня. Ніколай ІІ втратив престол 15 березня. Іван Грозний загнувся 18 березня. Павло І був убитий табакеркою 24 березня.

Деякі дні вже зайняті, але вільні ще є.

Тому чекаємо!!!!", - написала вона на своїй сторінці у Facebook.

У Мережі тепер також з нетерпінням чекають, що традицію не буде порушено і нинішнім російським правителем.

В Мережі гадають, чи підтримає Путін традицію інших московських диктаторов / facebook.com/iryna.gerashchenko

5 березня 1953 від крововиливу в мозок на тлі гіпертонічної хвороби помер Йосип Сталін. Є версії про те, що диктатор був отруєний напередодні за наказом Берії, або ж особиста охорона навмисно залишила його без необхідної медичної допомоги на час, достатній щоб пошкодження мозку були незворотними.

13 березня 1881 царю Олександру II не вдалося пережити сьомий замах на його життя. Імператор став жертвою теракту революційної організації Народна воля - його підірвали.

Читайте такожТисячі полонених і дезертирів: Лондон назвав головний прорахунок Путіна у війні з Україною

18 березня 1584 року помер кривавий цар Іван Грозний, який був відомий не стільки своєю кровожерливістю, а й ненаситністю в інтимному плані. Монарх нерідко хвалився тим, що "розбестив тисячу дів", що зіграло з ним злий жарт. Дослідники вважають, що судячи з кількості ртуті знайденої в останках Грозного, той помер від наслідків сифілісу, який в той час препаратами ртуті і лікували.

24 березня 1801 року в результаті палацового перевороту, в якому брала участь практично вся верхівка дворянства, був убитий цар Павло I. Деспотизм і безумство, які приписували монарху, призвели до того, що його вбила в його власній спальні група змовників. Офіційною причиною смерті назвали апоплексичний удар (інсульт).

Читати такожВ Україну виїхали співробітники Гаазького трибуналу, щоб розслідувати злочини російських окупантів

15 березня 1917 року трапилася також "політична смерть" царя Миколи II - у цей день він підписав указ про зречення від престолу на користь свого молодшого брата Михайла Олександровича.

Інші новини:

Новини заразКонтакти