Чай, чай, виручай: кому, коли і скільки чаю можна пити для максимальної користі

Як відрізнити "небезпечний" чай від корисного, як правильно пити і чому без ароматного напою так погано.
чай, користь і шкода чаю
Що буде якщо пити багато чаю / pixabay.com

Складно уявити собі день без чашечки ароматного чаю. Хтось любить з лимоном і медом, хтось - "по-британськи" з бергамотом і молоком. У будь-якому випадку заперечувати неможливо - чай вкоренився в нашій щоденній рутині дуже міцно.

Так міцно, що ми часом забуваємо, що чай - не вода. Напій, безумовно, має корисні властивості, проте має також і побічні ефекти.

Главред розповість, що буде, якщо пити багато чаю щодня, і скільки насправді це "багато".

У Китаї, одному зі світових лідерів з виробництва листового напою, чай вважають надзвичайно корисним, якщо дотримуватися правил чайної церемонії. В Європі чай з'явився в 16 столітті, і з тих традиції розпивання чаю значно змінилися, проте незмінним залишилося одне – користь чаю.

чай, користь і шкода чаю
Скільки чашок чаю в день можна випити без шкоди для здоров'я / pixabay.com

Чашка свіжого чаю без добавок в середньому перетравлюється близько 2 годин, якщо з молоком, медом або цукром – до 5 годин. У всіх видах чаю містяться вітаміни, антиоксиданти, калій, натрій, фосфор, залізо, магній, фтор, кальцій та ін.

Ароматний напій зі "свіжих" або ферментованих листів стимулює мозкову активність, зміцнює пам'ять, підтримує терморегуляцію організму, сприяє втраті зайвої ваги, знижує рівень "поганого" холестерину і є смачним засобом профілактики простудних захворювань.

Однак, крім корисних речовин в чаї може бути багато фторидів, які рослина тягне з грунту. Найбільша кількість фторидів міститься в недорогих марках чаю через невисоку якість сировини – в упаковку потрапляють старе і зіпсоване листя, обрізки і навіть гілки. Найбільш "безпечними" вважаються ті чаї, для виготовлення яких використовують наймолодші і верхні частини чайного куща.

чай, користь і шкода чаю
Чи можна пити чай щодня / pixabay.com

Також в складі чаю є таніни, які у великих дозах порушують природний механізм засвоєння організмом заліза, що може привести до дефіциту цього елемента. Особливо це стосується заліза, яке надходить в тіло з натуральними харчовими продуктами.

Оптимальною "безпечною" дозою чаю вважають 4 чашки в день – до 1 літра. Це стосується неміцно заварених чорного і зеленого чаїв в разі, якщо людина здорова. Літнім людям, а також тим, хто має захворювання шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи, радять обмежити споживання 2 чашками неміцного чаю в першій половині дня. Улуни і пуери також слід вживати в мінімальній дозі – 2 чашки до обіду.

Втім, лікарі радять підбирати норму індивідуально, адже крім "небезпечного" кофеїну (кількість якого залежить від часу заварювання чаю – чим довше ви нанастоюєте листя, тим більший заряд отримуєте) і корисних вітамінів, важливо враховувати особливості кожного організму.

чай, користь і шкода чаю
Чому не можна пити багато чаю / pixabay.com

Надмірне вживання чаю може привести до розвитку проблем зі сном, тривожності, підвищеної психологічної збудливості, загострення проблем з шлунково-кишковим трактом, на зразок підвищення кислотності і кислотного рефлюксу (печії). У деяких після різкої відмови від напою також спостерігається абстинентний синдром.

Натщесерце пити чай теж не радять - шлунок за це рішення лише скаже вам дякую, адже ви позбавите його від болю і тяжкості. Скоротити споживання чаю також варто заради краси посмішки - всі види напою залишають на зубах темний наліт.

З побоюванням до нього потрібно ставитися і під час вагітності – величезна кількість антиоксидантів, які прийнято вважати корисними, можуть привести до негативного ефекту – вимивання корисних речовин, особливо фолієвої кислоти, з організму, що може завдати значної шкоди плоду. Також ударна доза кофеїну через надмірне вживання чаю може привести до зниження ваги плоду, і буде перешкоджати набору м'язової маси.

Інші новини:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти