Чим небезпечний лавровий лист: 8 випадків, коли варто відмовитися від популярних прянощів

15 травня 2023, 12:21 оновлено 15 травня, 12:21
12536
Про користь такої приправи відомо більшості з нас. Проте мало хто знає, яка шкода від лаврового листа.
Лавровый лист
Чим небезпечний лавровий лист/ ua.depositphotos.com, pexels.com

Лавровий лист є одним із найпопулярніших прянощів. Його додають у різноманітні страви, адже така ароматна приправа здатна покращити смак їжі та надати їй особливих ноток. При цьому такі листочки використовують не лише під час приготування їжі, а й у народній медицині та косметології. Також лавровий лист фігурує у багатьох народних віруваннях і його застосовують в обрядах для очищення оселі від негативу та приваблення щастя, успіху і грошей.

Отже, популярності лавровому листу точно не бракує. Його люблять за унікальні властивості, які допомагають надати особливого смаку стравам, а також за неабияку користь для організму людини, адже такі листочки є джерелом корисних мікро- та макроелементів і вітамінів.

Але мало хто знає, що ця приправа може нанести і шкоду здоров’ю. Не всім відомо, чим корисний і шкідливий лавровий лист, хоча цю інформацію варто знати.

відео дня

Про користь лаврового листа можна говорити довго – він покращує обмін речовин в організмі, зміцнює судини, попереджає застій крові, допомагає усунути набряки, виводить шлаки і токсини, допомагає нормалізувати артеріальний тиск, впливає на красу шкіри, покращує імунітет тощо.

Але давайте розберемося, чим небезпечний лавровий лист. У його застосування насправді є низка протипоказань.

Лавровий лист може бути протипоказаний для використання вагітними. Також його не рекомендують додавати до їжі або вживати відвари з нього у разі наявності закрепу, гастриту або виразки шлунку, ниркової недостатності.

Також не варто мати справу з цими прянощами, якщо є хвороби печінки, важкі захворювання серця і судин або алергічні реакції.

Вас також може зацікавити:

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти