Що буде, якщо не міняти шкарпетки: важкі наслідки для організму

Шкарпетки, як і будь-який інший предмет гардероба - невід'ємна частина життя людини. Важливо знати правила, які варто враховувати у використанні шкарпеток.
Що буде якщо не міняти шкарпетки
Що буде якщо не міняти шкарпетки / колаж фото pexels.com

Дуже часто людина може сам накликати на себе недугу і потім довго лікуватися. Однак для того, щоб бути здоровим - необхідно просто стежити за мінімальними правилами гігієни. Шкарпетки також мають свої правила, не дотримуючись яких можна залучити в життя зайві проблеми.

Як часто потрібно міняти шкарпетки - важливе правило

Шкарпетки можна додати до списку нижньої білизни. Експерти і лікарі стверджують, що міняти її потрібно кожен день. Якщо ж ви весь день проводите на ногах і, до того ж, дуже активно - необхідно робити це ще частіше.

Забруднитися шкарпетки можуть не тільки частинками шкіри, волосся і мікроорганізмів, а й потом, зовнішніми джерелами бруду. Недотримання цього правила може призвести до плачевних наслідків. Яких - розповімо далі.

відео дня

Що буде якщо не міняти шкарпетки - неприємні наслідки недотримання чистоти

Брудні шкарпетки можуть призвести до грибкового зараження нігтів. Вся справа в тому, що мікроорганізми розвиваються в грязі, теплі і вологості, а харчуються вони кератином, який міститься в шкірі, волоссі і нігтях.

Також проблема полягає в тому, що брудні шкарпетки сприяють подразненню шкіри, яка може пропустити інфекцію в лімфовузли.

Термін придатності шкарпеток - скільки вони можуть "прожити"

У будь-якої речі є свій термін придатності і шкарпетки не стали винятком. Якщо носити цей аксесуар один раз в тиждень - він може прослужити і рік. Однак рідко шкарпетки надягають раз на тиждень на кілька годин. Як правило, людина ходить в них набагато частіше. А значить, що термін придатності шкарпеток може скорочуватися до декількох місяців. Головне - вчасно їх міняти.

Вам також може бути цікаво:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти