Що буде, якщо тиждень не мити голову: ці наслідки ніколи не забудуться

Для підтримки здоров'я і чистоти людині необхідно дотримуватися правил гігієни. Що буде, якщо не слідувати чистоті - в матеріалі Главреда.
мити голову, коли не можна мити волосся,
Що буде, якщо тиждень не мити голову / ua.depositphotos.com

Гігієна шкіри голови і волосся важлива в такій же мірі, як і гігієна всіх інших частин тіла людини. Порушення банальних правил чистоти може привести до неприємних наслідків, до чого краще не доводити.

Що буде якщо тиждень не мити голову - неприємні наслідки порушення чистоти

Питання гігієни шкіри голови досить індивідуальний, він залежить від особливостей людського організму і його роботи.

Найпершими наслідками порушення чистоти шкірного покриву людини з жирним типом волосся - є зовнішній вигляд і огидний запах, що запам'ятовується назавжди. Однак для власників сухого типу шкіри - наслідки не краще. Волосся набуває вигляду мочалки і стирчить в різні боки.

відео дня

Крім іншого, тип шкіри не впливає на один універсальний побічний ефект відмови від гігієни - лупа. Будь-який організм покаже ороговілі пластівці шкіри на брудному волоссі.

І головне - коли людина відмовляється від миття голови, секрет сальних залоз залишається на поверхні, розкладається і знаходить неприємний запах, який запам'ятовується надовго.

Що буде якщо часто мити голову - зворотний ефект

У частого миття голови є зворотний ефект, це також погано. Часта обробка волосся водою і хімічними речовинами загрожує такими ж неприємними наслідками як і порушення стандартів чистоти.

Часте миття волосся призведе до:

  • лущення шкіри
  • свербіж
  • тьмяність
  • ламкість
  • сплутаність
  • сильно посіченим кінчиків волосся

Скільки разів на тиждень потрібно мити голову - оптимальне рішення

Частота миття голови для кожного індивідуальна. Для того, щоб зрозуміти скільки разів необхідно мити голову саме вам - досить орієнтуватися на два фактори.

Тип шкіри - якщо ви власник жирної шкіри і волосся досить швидко виглядають брудними, не варто мити волосся кожен день. Оптимальним рішенням буде очищення голови через день.

Якщо ж ви володар нормальної і сухої шкіри - абсолютно нормально мити волосся два рази в тиждень.

Структура волосся - щільне і кучеряве волосся не дозволяє шкірному жиру поширюватися по волоссю швидко, а слідчо не вимагає частого миття, чого не скажеш про пористу і суху структуру волосся. В такому випадку варто орієнтуватися на відчуття, але не порушувати баланс.

Вам також може бути цікаво:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти