Що не можна їсти людині: топ-5 продуктів, які шкодять організму

Якщо налягати на певні продукти, то це може бути досить шкідливо для його організму. Главред підібрав приклади поняття "що не можна їсти людині".

Продукт
Що не можна їсти людині: топ-5 продуктів, які шкодять організму / foodandmood.com і Woman.ru

5 продуктів які не можна їсти

Вживання певного виду продуктів може бути вкрай і вкрай шкідливо для організму ‒ провокує алергію, робить гірше функціонування шлунково-кишкового тракту і "б'є" по серцево-судинній системі. Є як мінімум топ - 5 продуктів, які не можна їсти щодня.

М'ясо на грилі

Готуючись на грилі, м'ясо накопичує речовини - аміни, які призводять до розвитку різного роду пухлин ‒ часом досить неприємних. При цьому, як кажуть дієтологи, інші способи приготування м'яса не є настільки небезпечними.

Копчена риба

При такому процесі, на жаль, часом досить рідко знищуються всі 100% шкідливих мікроорганізмів (хоч відсоток, хоч пів відсотка проскочать). А якщо умови копчення не дотримуватися, то навіть може стати причиною атаки глистів на організм.

Більш того - в копченій рибі завжди багато канцерогенів. Особливо багато - якщо копчення гаряче. Справа в тому, під впливом температури канцерогени легко просочуються всередину рибин.

Ще одне протипоказання до копченої риби - проблеми з нирками або з серцем (сіль, якої багато в такому продукті, завжди загострює такого роду патології).

Тунець

Проблема в тому, що тунець така риба, в якій дуже швидко накопичується ртуть з навколишнього середовища. Тому постійне поїдання цього продукту всерйоз підвищує ризик появи серцевого нападу, погіршує в цілому проблеми з серцево-судинною системою, а також провокує сенсорні функції організму.

Гриб

Це сильно важка їжа. Вона і в звичайному форматі перетравлюється довго і погано ‒ через великий вміст хітину. Також гриби уповільнюють виділення шлункового соку. Тому-то їх повинні обережно їсти люди, які страждають від хвороб шлунка.

Кокосове масло

Насичені жири, в яких міститися Тригліцериди. Ці речовини знижують рівень загального холестерину в тілі. І, ясна річ, регулярно призводять до серйозних змін організму ‒ авітаміноз або порушення гормонального фону.

Що не можна їсти людині: топ-5 продуктів, які шкодять організму

Що з чим не можна їсти або які продукти не можна змішувати

Сир + помідор

"Томатні" кислоти влаштовують хімічну реакцію з кальцієм, який міститься в білому сирі. І, відповідно, створює дуже специфічні відкладення в суглобах. А регулярне вживання таких продуктів часто призводять до сильних болів в суглобах.

Риба + молоко

Молоко блокує вироблення шлункового соку, який дуже потрібен для перетравлення риби. І тому якщо поїсти рибки і запити молочком ‒ гарантоване нетравлення і до того ж біль в животі.

Кава + житній хліб

Кава заважає нормально засвоювати корисні речовини, які є в хлібі. Ще кофеїн блокує всмоктування кальцію та інших мікроелементів. Тому-то краще не ризикувати і зайвий раз не їсти бутерброд під чашечку кави. Користі організму буде мало.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти