Що не можна їсти з сиром і чого не можна пити: несподівані відомості

15 квітня 2023, 16:08 оновлено 15 квітня, 16:19
3554
Навряд чи варто зайвий раз говорити про те, що сир ‒ досить корисний продукт. Главред вирішив розповісти детально, що не можна їсти разом з сиром.
Сир
Сир / колаж фото УНІАН

Сир багатий білим, кальцієм, вітамінами і амінокислотами. Для того, щоб цей продукт приніс користь організму, кажуть експерти, слід дотримуватися деяких правил. Детально ми нижче розповімо детально, в якому випадку сир принесе максимальну користь тілу і з якими продуктами/напоями його не можна поєднувати.

Що не можна їсти разом з сиром

Сир може перетворитися в практично марну їжу, якщо є його разом з деякими іншими продуктами або напоями.

Молоко. При з'єднанні сиру і молока показник молочного білка набагато вище того, який може засвоїтися організмом.

Курячі яйця. В цьому випадку працює те ж правило, що і з молоком – така кількість білка, який складно засвоїти, навряд чи буде корисний для тіла.

Цукор. Навряд чи можна знайти щось більш калорійне, ніж солодка сирна маса. Відповідно, якщо присипати сир цукром, кальцій буде засвоюватися гірше.

Риба і м'ясо. Не варто пробувати поєднувати сир з рибою або м'ясом ‒ на виході вийде дуже калорійне блюдо. Ну і результатів в форматі роздутого живота і подальшого метеоризму довго чекати не доведеться.

Кава. У складі напою містяться всякого роду дубильні речовини, які ніяк не поєднуються з сиром. В результаті такої суміші кальцій буде засвоюватися тільки частково.

Чай. Багато хто звик запивати шматочок сиру чаєм. Однак експерти аж ніяк не рекомендують поєднувати ці продукти. Справа в тому, що чай містить танін. І ця речовина перешкоджає засвоєнню тілом корисних речовин. Фахівці тому і рекомендують пити чай мінімум через годину після того, як з'їли шматок сиру (щоб той був максимально корисний для організму).

Кому не можна вживати сир

Є кілька груп людей, яким слід відмовитися від вживання сиру. Справа в тому, що цей кисломолочний продукт багатий білком і додатково навантажує органи вивідної системи. Медики рекомендують виключити з раціону сир людям, що страждають від захворювань ниркової системи. Крім того, цей продукт протипоказаний людям, які мають алергію на молочний білок, страждають на ожиріння чи на атеросклероз.

Сир

Коли найкраще їсти сир

Медики радять вживати сир до обіду. Справа в тому, що кисломолочні продукти сильно стимулюють синтез інсуліну. В результаті підвищується відчуття голоду. Далі - оскільки вранці рецептори інсуліну набагато менш чутливі, ніж ввечері. І тому сир на сніданок — кращий вибір. З'ївши його перед сном, людина тільки посилить апетит. В цілому, експерти рекомендують їсти сир з овочами. І це має стати чудовим збалансованим сніданком.

Вас можуть зацікавити такі новини:

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти