Чи є реально ефективні засоби від похмілля - відповідь вчених

1 січня 2022, 13:50
198
Вчені вважають, що в подальших дослідженнях конче необхідні більш суворі методи, наприклад, стандартизовані шкали оцінки симптомів похмілля.
Похмілля
Чи є реально ефективні засоби від похмілля- відповідь вчених / ua.depositphotos.com

Дослідники з Університетського коледжу Лондона спростували ефективність більшості відомих засобів від похмілля. Вчені заявили, що, ймовірно, ці методи марні, повідомляється в спеціалізованому виданні Addiction.

Дослідники проаналізували 21 плацебо-контрольоване дослідження, яке було присвячене різним засобам - від настоянки елеутерококу до вітамінів і нестероїдних протизапальних препаратів. За їх словами, результат жодної з робіт не підтверджується в інших. Крім того, вид алкоголю і умови його вживання сильно розрізнялися навіть в одній роботі. Вони вважають, що дослідження повинні проводитися більш якісно і строго.

"Враховуючи безперервні спекуляції в ЗМІ з приводу того, які засоби від похмілля працюють, а які ні, питання про ефективність речовин, про які йдеться, ніби вони допомагають боротися з похміллям, представляється вельми цікавим для громадськості", — заявив один з авторів дослідження Еммерт Робертс.

відео дня

Вчений вважає, що в подальших дослідженнях необхідні більш суворі методи, наприклад, стандартизовані шкали оцінки симптомів похмілля. Зараз найнадійніший спосіб позбутися від похмілля - утриматися від алкоголю або вживати по-мінімуму.

читайте такожЯк прибрати похмілля: дієві способи, від яких вранці стане легшеНагадаємо, раніше лікар-дієтолог, фахівець медицини антистаріння, засновник Dr. Skytalinska Academy Оксана Скиталінська розповіла в ексклюзивному інтерв'ю Главреду, як потрібно вживати алкогольні напої в новорічні свята і залишатися цілком бадьорим і дієздатним.

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти