5 причин не викидати шкірку граната у відро для сміття

Гранатову шкірку не варто викидати в смітник. Її користь важко переоцінити.

Гранат
Як використовують шкірку від граната / pixabay.com

Шкірку від граната, яку майже всі викидають після вживання зерняток, виявляється можна використовувати з користю.

Кіркам граната, як і шкірці від багатьох інших фруктів, знайшли застосування в медицині і косметології.

Догляд за обличчям

Завдяки своїм цілющим властивостям, кірки граната можуть ефективно боротися з прищами, висипом і акне. Шкірка багата антиоксидантами і допомагає стримувати бактерії та інші інфекції. Також вона може допомогти у видаленні відмерлих клітин шкіри, коли вона використовується у вигляді маски для обличчя або скрабу.

Допомагають в детоксикації організму

Щоб боротися з токсичними речовинами в організмі, знадобиться допомога антиоксидантів. Їх вміст в кірках граната дуже висока, тому вони ефективні при повної чистки організму.

Зморшки не страшні

Гранатові кірки допомагають шкірі виглядати молодше. Можна використовувати екстракти граната разом з маслом насіння. Це призводить до синтезу проколагену.

Крім того, допомагає запобігти розщепленню колагену ферментами. Зростання клітин значною мірою стимулюється, і процес старіння сповільнюється. Зморшки теж зменшуються, шкіра виглядає свіжою і молодою.

Допоможе при застуді

Шкірка граната насправді ефективна для полегшення кашлю та болю в горлі. Він споконвіку використовувався в традиційній медицині як природні ліки.

Більше ніякої сухості

Гранатові кірки ідеально підходять для шкіри. Вони допомагають зволожувати і захищати шкіру від забруднюючих речовин навколишнього середовища. Вони відновлюють рН-баланс шкіри. Елагова кислота, що міститься в пілінгах, утримує вологу в шкірі.

Вам може бути цікаво:

Автор: Сергій Кущ
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти