Як бузок впливає на людину: несподівані лікувальні властивості улюбленої квітки

16 травня 2023, 17:13 оновлено 16 травня, 17:38
35071
Бузок - багатьма улюблена сезонна рослина. Главред розповість, як діє на організм запах бузку.
Як бузок впливає на людину
Як бузок впливає на людину / колаж: Главред, фото: pexels

Насичений колір, ніжні пелюстки і незабутній аромат, все це - риси однієї всіма улюбленої рослини бузку. Ми розповімо, як діє на організм запах бузку і якими властивостями володіє ця квітка.

Як бузок впливає на людину - неприємні наслідки

Бузок має насичений аромат, який ні з чим не сплутаєш. Цей густий і глибокий запах може викликати головний біль навіть тоді, коли спочатку здається приємним. Крім іншого, квіти бузку можуть подарувати кімнаті задуху і частково тропічну задушливу обстановку.

Крім іншого, деякі люди на запах бузку реагують алергією. Як правило, це трапляється тоді, коли кімната з квітами погано провітрюється.

відео дня

Чим корисний бузок для людини - хороші властивості

Незважаючи на те, що аромат бузку для багатьох неприємний, ця квітка володіє і корисними властивостями, які часто можуть допомогти.

Важливо знати, що квіти бузку містять сирингин і фарнезол - компоненти, які особливо корисні для тих, хто страждає від ниркової недостатності, запальних захворюваннях нирок, каменях і піску в ниркових каналах.

Для чого корисні квіти бузку - що з ними робити

Крім сирингина і фарнезола в бузку містяться ефірні масла. Квіти бузку, заварені у вигляді чаю можуть позбавити від головного болю, кашлю, астми. Ці квіти також можуть допомагати при лікуванні цукрового діабету, туберкульозу, грипу і навіть ревматизму. Бузок володіє потужними потогінними і жарознижувальними властивостями, саме тому заварений чай з бузком можна пити при підвищеній температурі.

Також вам може бути цікаво:

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти