Як жити довше: названий теплий напій для зниження ризику раку, рівня холестерину і довголіття

Вважається, що цей напій допомагає знизити рівень холестерину.

Довголіття_руки_стареніе_здоров'я
Слово антиоксидант досить часто використовується в питаннях харчування і здоров'я. / Pixabay

Неможливо передбачити хід свого життя, проте можна зменшити частину шкоди на цьому шляху.

Цього можна домогтися, просто потягуючи смачний напій, улюблений людьми, що піклуються про своє здоров'я.

Вважається, що цей напій допомагає знизити рівень холестерину, знизити ризик серцевих захворювань, запобігти раку і збільшити тривалість життя, пише Express.co.uk.

читайте такожП'ять найгірших сніданків для довголіття, на думку експертів зі старіння

Зелений чай матчу може знизити рівень поганого холестерину і підвищити рівень хорошого холестерину.

Реклама

Також було показано, що він має ту ж здатність, що і інсулін, регулювати рівень цукру в крові.

Матча ефективний для контролю як холестерину, так і діабету.

Дослідження показали, що люди, які регулярно п'ють чай матча, мають низький рівень ЛПНЩ (поганого) холестерину, але в той же час мають більш високий рівень ЛПВЩ (хорошого) холестерину.

У чоловіків, які п'ють чай матча, ймовірність розвитку серцевих захворювань на 11 відсотків нижче, ніж у тих, хто не п'є чай матча.

Оскільки матча виготовляється з високоякісного чаю, а листя цілком потрапляють в організм, він є більш потужним джерелом поживних речовин, ніж зелений чай.

Матча не тільки забезпечує вітаміни та мінерали, але також багатий антиоксидантами, що називаються поліфенолами, які пов'язані з захистом від серцевих захворювань та раку, а також з поліпшенням регуляції цукру в крові, зниженням артеріального тиску та антивіковою дією.

Інший поліфенол матчу, званий EGCG, показав в дослідженнях, що він прискорює метаболізм і уповільнює або зупиняє ріст ракових клітин.

Слово антиоксидант досить часто використовується в питаннях харчування і здоров'я.

Антиоксиданти відповідають за боротьбу з ультрафіолетовим випромінюванням, допомагають підтримувати молодий вигляд шкіри і запобігають деякі форми раку.

Матча не тільки повний антиоксидантів, але і є одним з кращих джерел цих поживних речовин.

Антиоксиданти-це речовини, які можуть захистити ваші клітини від вільних радикалів, а також запобігти віковим захворюванням.

Матча також багатий амінокислотою L-теанін, яка природним чином усуває небажані реакції кофеїну без нервової енергії кави.

В одному дослідженні L-теанін досліджували як передбачуваний засіб проти раку, ожиріння і зниження артеріального тиску.

Було виявлено, що L-теанін здатний сприяти стійкості до параквату і довголіття, припускаючи, що це з'єднання також може сприяти тривалості здорового життя у ссавців і, можливо, людей.

Вживання маття допомагає знизити ризик серцевих захворювань і гіпертонії, а також знижує ризик високого кров'яного тиску.

Він може навіть пригнічувати розвиток і прогресування дегенеративних захворювань, таких як хвороби Альцгеймера і Паркінсона.

Включення матчу в свій раціон може збільшити споживання антиоксидантів, що може допомогти запобігти пошкодженню клітин і навіть знизити ризик декількох хронічних захворювань.

viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Удача в грошах і несподіваний прибуток: топ-5 знаків, кому пощастить у грудніУдача в грошах і несподіваний прибуток: топ-5 знаків, кому пощастить у грудні 2022 - рік якої тварини за східним календарем і в чому його зустрічати2022 - рік якої тварини за східним календарем і в чому його зустрічати Які речі потрібно терміново викинути з шафи - поради Андре ТанаЯкі речі потрібно терміново викинути з шафи - поради Андре Тана Аномальна нерентабельність: в Україні може стати дефіцитним найпопулярніший продуктАномальна нерентабельність: в Україні може стати дефіцитним найпопулярніший продукт Ольга Сумська злякала фанатів невдалою пластикоюОльга Сумська злякала фанатів невдалою пластикою
Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти