Яка частина курки найшкідливіша і чому її в жодному разі не можна їсти

Найрізноманітніші страви з курятини готують практично у кожній родині. Однак їсти можна не всі частини курки - м'ясо може завдати більше шкоди, ніж користі.

Смажена курка
Найнебезпечніша частина курки - це її внутрішні органи / Фот pixabay.com

Куряче м'ясо є дуже популярним - його люблять як послідовники здорового способу життя, так і любителі фастфуду. Коштує курятина дешевше, ніж свинина або яловичина, тому готують з неї найрізноманітніші страви практично в кожній родині. Главред розібрався, яка частина курки найшкідливіша і найкорисніша, а яка - отруйна.

Куряче м'ясо містить багато вітамінів і мікроелементів. У 100 г курятини - всього 110 калорій, тому її можна вважати дієтичним м'ясом.

Біле м'ясо, тобто грудинка, вважається найкориснішою частиною курки. У ній найменше холестерину і жиру. Грудинку дуже часто вживають ті, хто хоче схуднути.

Яка частина курки найшкідливіша

Найшкідливішою частиною курки вважається куряча шкіра, оскільки в ній немає жодних вітамінів, і вона містить високий рівень холестерину і жиру. Ще одна небезпека курячої шкіри в тому, що в ній можуть бути залишки хлору, які використовуються для додання несвіжим тушкам товарного вигляду. Таким чином, краще вживати будь-яку частину курки лише після того, як з неї буде знята шкіра.

Не найкорисніша частина курки - це крила. Оскільки по суті вони складаються тільки зі шкіри і частин, то в них немає вітамінів і корисних елементів. Крім того, при приготуванні страви використовується більше олії, приправ і жирів. Вони прискорять процеси старіння в організмі.

Яка частина курки отруйна

Найнебезпечніша частина курки - це її внутрішні органи. Справа в тому, що саме вони страждають в першу чергу, якщо в курку потрапляють якісь паразити або її напихають хімікатами.

Особливо шкідливими вважаються курячі легені. У них можуть бути бактерії - лістерії, які дуже важко вбивати за допомогою термічної обробки.

Також шкідливою частиною вважається гузка, оскільки вона може містити велику кількість патогенних бактерій.

Як правильно готувати курку

Щоб очистити м'ясо від шкідливих речовин, курку потрібно піддавати максимальній термічній обробці. Найідеальніший варіант - зварити її в двох водах.

У перший раз курку потрібно проварити кілька хвилин і злити бульйон, а потім варити досить довго. Лише так вона буде максимально безпечною для вживання в їжу.

Експерти радять: навіть якщо ви збираєтеся смажити, запікати, тушкувати або томити м'ясо, перед цим все одно бажано його підварити.

Раніше Главред писав, що додати в рослинну олію, щоби вона не бризкала на сковорідці.

Вам також може бути цікаво:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти