Яка спеція може "розігнати" роботу кишківника - коментар нутриціолога

Крім того, фахівець зазначила, що куркума реально здійснює стимуляцію жовчного міхура, а також в чималому ступені сприяє налагодженню травлення.

Куркума
Яка спеція може "розігнати" роботу кишечника - коментар нутриціолога / ua.depositphotos.com

Регулярне вживання куркуми сприяє нормалізації роботи печінки і шлунково-кишкового тракту. Про це відомий фахівець-нутриціолог Катерина Муравська заявила в коментарі РИА Новости.

Вона зазначила, що куркума — природний антисептик і антибактеріальний засіб.

"До того ж натуральний детоксикант печінки, має виражену антиракову дію. З давніх-давен використовується в Азії як засіб номер один при будь-яких видах хвороб печінки", - заявила вона.

Крім того, фахівець зазначила, що куркума здійснює стимуляцію жовчного міхура, а також в чималому ступені сприяє налагодженню травлення.

"Ця спеція стимулює роботу мозку. Однак протипоказана тим, у кого є алергія, а також при прийомі антидіабетичних ліків", — підсумувала Муравська.

читайте такожЯкі продукти покращують роботу кишківника - відповідь вчених

Нагадаємо, раніше експерти розповіли, що хорошою комбінацією продуктів для підвищення імунітету організму є суміш лимона і імбиру.

До того медики стверджували, що риба лосось – потенційний розсадник китайського коронавірусу COVID-19. Інфекція в її м'ясі може бути життєздатною більше восьми днів.

Автор: Єгор Бунін
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти