Який продукт не можна їсти після 40 років, щоб мати тонку талію

24 квітня 2023, 08:52 оновлено 24 квітня, 09:05
1203
З віком метаболізм перестає працювати так, як нам би цього хотілося. Щоб після сорока років вага залишався в нормі, варто переглянути щоденний раціон.
Бекон не можна їсти після 40 років
Бекон не можна їсти після 40 років / Фото: УНІАН, instagram.com/i_sembaevna

Щоб стати стрункою після 40 років, є один продукт, який потрібно виключити зі свого раціону. Він містить високий відсоток жиру та може практично повністю знищити метаболізм. І це - бекон.

З віком метаболізм перестає працювати так, як нам би цього хотілося. Щоб після сорока років вага залишалася в нормі, варто переглянути щоденний раціон, пише Shefinds.

Бекон подобається дуже багатьом, але цей продукт здатний привести до збільшення ваги і розвитку серцево-судинних захворювань

відео дня

Як розповіла дієтолог Ліза Річардс, 50% бекону - це жири. Хоча деякі з них мононенасичені (10%) і корисні для людського організму (такі ж містяться, наприклад, в рибі), проте більша половина може завдати непоправної шкоди здоров'ю та негативно відбитися на талії.

Крім того, бекон - дуже калорійний продукт. Він стає причиною справжнього хаосу як всередині організму, так і зовні. Метаболізм, який після 40 років і так починає слабшати, страждає ще більше. Тому здоров'я погіршується, а вага зростає.

Раніше Главред писав, чим небезпечні перепелині яйця та кому їх не можна їсти.

Вам також може бути цікаво:

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти