Який симптом поширеного раку проявляється після прийому їжі - відповідь вчених

Як кажуть фахівці, якщо пухлина вдасться знайти на ранній стадії обстеження, то є великі шанси на правильне і своєчасне лікування від хвороби.

Медик
Який симптом поширеного раку проявляється після прийому їжі - відповідь вчених/ ua.depositphotos.com

Виявлення пухлини на ранній стадії дозволить з великою часткою ймовірності почати своєчасну онкологічну терапію. Медики британської організації Cancer Research UK назвали одна з ознак раку підшлункової залози, який зазвичай проявляється в двох випадках - після прийому їжі або в положенні лежачи, повідомляє портал "Медик Форум".

У цих випадках у людини з'являється певний тип тупий, але терпимою болю, яка зазвичай виникає в районі шлунка і відчутно віддає в спину. Як правило, вона посилюється, якщо людина поїв або ліг, а слабшає в тому випадку, коли людина сидить, нахилившись корпусом вперед. Крім болю симптомами смертоносного захворювання є втрата апетиту, ненавмисне зниження ваги, а також занадто світлий відтінок стільця. У деяких випадках у хворого може початися жовтяниця.

До слова, раніше вчені з Всесвітнього фонду дослідження раку повідомили, що консервовані овочі, які не містять крохмаль, підвищують ризик розвитку онкологічних захворювань.

читайте такожМедики перерахували симптоми раку підшлункової залози

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що вчені з Каролінського інституту (Швеція) розповіли про те, як фізичні вправи можуть бути корисні в боротьбі з прогресуючими онкологічними захворюваннями.

Французькі фахівці-медики розповіли, як пов'язані фруктові соки і розвиток раку

Американські вчені стверджували, що знайшли новий спосіб, який допоможе вилікувати агресивну форму раку легенів у пацієнтів з мутацією в генах KRAS і LKB1.

Автор: Єгор Бунін
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти