Картопля - "вбивця" мозку: в чому реальна користь і шкода продукту

Главред розібрався, як можна їсти картоплю, щоб вона не впливала на здоров'я і фігуру.

картопля
Яка користь і шкода картоплі / pixabay

У більшості господинь на кухні завжди знайдеться картопля. Пюре, суп, борщ, зрази, деруни - це лише мала частина того, що можна приготувати з картоплі. На кожному городі росте цей продукт, а в народі навіть з'явилися свої меми про "час картоплі", коли вся сім'я збирається і збирає урожай.

Однак також є багато страшилок про те, що картопля може зруйнувати наше здоров'я або зовсім перетворити тіло в мішок жиру. Главред вирішив розібратися, в чому реальна користь цього продукту, а чим він шкідливий. Також ми дізналися, як готувати картоплю так, щоб вона не псувала фігуру.

Шкода картоплі

Картопля неймовірно багата крохмалем. Часте вживання цього продукту і в великих кількостях може привести до порушення обміну речовин. У крохмалі міститься багато глюкози, що призведе до надмірного набору ваги.

Також краще не вживати картоплю, шкірка якої забарвилася в зелений колір. Це означає, що в ній підвищений рівень соланіну. Він здатний зробити згубний вплив на організм через токсичні властивості цієї речовини.

Картопля
Яка користь і шкода картоплі / pixabay

Користь картоплі

Попри негативну сторону, картопля має унікальний склад, який благотворно впливає на людський організм. Вчені кажуть, що регулярне вживання картоплі здатне:

  • покращувати обмін речовин,
  • виводити з організму зайву рідину і солі,
  • полегшення перебігу виразкової хвороби шлунка,
  • зниження рівня холестерину,
  • підвищення рівня гемоглобін.

Картопля багата вітамінами С і В6. У ній також міститься мідь і калій. Все це стимулює мозкову діяльність, знімає стрес, захищає шкіру від пігментних плям і допомагає швидше загоювати синці. Саме ці мікроелементи і вітаміни допомагають підтримувати нормальне функціонування мозку, нирок, а також зберігають красу.

В якому вигляді можна їсти картоплю

Картопля в мундирі є найбезпечнішою і навіть корисною серед інших способів приготування. Саме в шкірці знаходяться корисні речовини: магній, калій та інші вітаміни.

Однак необхідно правильно варити картоплю в мундирі. Вона повинна бути молодою, на поверхні не повинно бути вад, а також картопля повинна бути ретельно промитий.

У шкірці низький глікемічний індекс, що допомагає зменшити рівень цукру в крові при наявності діабету II типу.

Раніше Главред розповідав, кому не можна їсти червоне м'ясо.

Вас також зацікавить:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти