Кому не можна їсти червоне м'ясо: лікар розповів, що буде з організмом

Виявляється, червоне м'ясо серйозно зашкодить організму, якщо його будуть їсти люди з деякими захворюваннями.

яловичина
Кому не можна їсти червоне м'ясо / pixabay

Всі ми любимо смачно поїсти і не завжди це правильна їжа. Всім відомо, що чіпси, сухарики, занадто гостра їжа, жирна або смажена може нашкодити нашому організму.

Однак виявляється, що є продукти, які краще не вживати деяким людям через хвороби. Здавалося б звичайне м'ясо потрібно їсти, щоб наситити себе необхідними і корисними мікроелементами. Але є категорії людей, яким не можна їсти червоне м'ясо, адже можуть посилитися проблеми з організмом.

Главред розібрався, кому краще забути про існування цього продукту.

Лікар-дієтолог Роксана Ехсані зазначила, що червоне м'ясо підвищує ризик розвитку високого рівня холестерину і високого кров'яного тиску. Особливо в смаженому м'ясі, якщо воно підгоріло, знаходиться велика кількість канцерогенів.

Яке м'ясо відноситься до червоного

В першу чергу прийнято вважати червоним м'ясо яловичини, свинини, баранини і конини. Навіть м'ясо курей, гусей, індичок, цесарок відносять до таких. Білим вважається лише грудка, вона ще є дієтичної.

Характерний колір всім їм надає міоглобін - особливий білок, що міститься в м'язових тканинах.

Яловичина
Кому не можна їсти червоне м'ясо / ua.depositphotos.com

Кому не можна їсти червоне м'ясо

Люди з високим рівнем холестерину

Людям, які страждають через високий рівень холестерину краще не зловживати червоним м'ясом, адже воно буде ще сильніше підвищувати рівень холестерину. В такому випадку краще обмежити споживання такого м'яса до 1-2 разів на місяць і краще вибирати нежирний шматок.

Люди з альфа-гал синдромом

Це захворювання може з'явитися після укусу кліщів. Через нього у людини може розвинутися алергія на червоне м'ясо. Його вживання може спровокувати кропив'янку, нудоту, блювоту, діарею, печію, біль в шлунку, а також сильне падіння кров'яного тиску.

Яловичина
Кому не можна їсти червоне м'ясо / ua.depositphotos.com

Люди із захворюваннями серця

Такі люди можуть страждати через наліт, який накопичився в артеріях. Все через жири, які вживала ця людина. Червоне м'ясо може ще сильніше погіршити ситуацію.

Люди із захворюваннями нирок

Поїдання цього м'яса при поганій роботі нирок може серйозно нашкодити організму. Проблеми будуть спровоковані високим вмістом білка в цьому продукті.

Раніше Главрде розповідав про те, кому не можна їсти банани і до чого може привести їх поїдання.

Вас також зацікавить:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти