Медик розвінчав міф про зв'язок між кавою і високим тиском

Медик Хіросіге Ітакура особливо підкреслив, що хлорогенова кислота, яка дає гіркоту і колір кави, має деякі цілком конкретні властивості.
Тиск
Медик розвінчав міф про зв'язок між кавою і високим тиском / УНІАН

Кава є одним з напоїв, який здатний в певних випадках знизити кров'яний тиск. Про це повідомляє портал Yahoo News Japan з посиланням на коментар медика і директора японської клініки "Сібаура" Хіросіге Ітакура.

Медик зазначив, що в каву слід додавати оцет або лимон. Він порадив вживати в день три-чотири чашки цього напою - для того, щоб потримати дію поліфенолів.

Ітакура підкреслив, що хлорогенова кислота, яка дає гіркоту і колір кави, має ряд корисних властивостей, в тому числі антибактеріальну дію в кишечнику, запобігання зниження функції печінки, а також короткозорості.

відео дня

За словами медика, хлорогенова кислота стабілізує кров'яний тиск, запобігає розвитку атеросклерозу і допомагає спалювати більше жиру, що призводить до збільшення енерговитрат. Також вона здатна пригнічувати запалення в організмі, зменшувати утворення бляшок на стінках судин і захищати ендотеліальні клітини в них, зберігаючи їх еластичність.

Фахівець додав, що для посилення дії хлорогенової кислоти в каву слід додавати оцет. Ефект від цього стає набагато сильніше, ніж від оцту і кави окремо.

читайте такожКардіолог розповів, чим небезпечний наслідок низького тиску

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що дієтолог Світлана Фус попередила, що насіння льону протипоказані дітям до трьох років. Вони можуть нашкодити всім людям, у яких є камені в жовчному міхурі, і конкретно жінкам, у яких є гінекологічні захворювання.

До того Фус повідомляла, що є три важливих правила здорового харчування, перше — має бути гармонійне співвідношення енергії, яку людина отримує з їжею протягом дня, і енергії, яку він витрачає.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти