На яку серйозну проблему зі здоров'ям вказують безсоння - коментар лікаря

Він також окремо зазначив - якщо у людини високий рівень холестерину, то можуть відбуватися зміни у функціонуванні тіла (в тому числі і в плані сну).

Сну
На яку серйозну проблему зі здоров'ям вказують безсоння - коментар лікаря/ ua.depositphotos.com

Дон Грант, старший лікар міжнародної організації The Independent Pharmacy розповів, що у ряді випадків проблеми зі сном, будь то нездатність швидко засипати або, навпаки, занадто довгий сон, є одним з провісників набагато більш серйозної проблеми зі здоров'ям. Про це повідомляє "Медик Форум".

Серед можливих причин такого стану він назвав підвищений холестерин.

"Найчастіше труднощі із засипанням або надзвичайно тривалий сон у людини можуть вказувати на небезпечний стан підвищеного холестерину, проявляючись як один з ранніх ознак проблеми", — заявив Грант.

Він також окремо зазначив - якщо у людини високий рівень холестерину, то в його організмі можуть відбуватися зміни у функціонуванні тіла (в тому числі і в плані сну). Крім того, медик зазначив, що наявність подібних симптомів не обов'язково говорить про проблеми з рівнем холестерину, проте порадив людям з подібною недугою звернутися за допомогою до лікаря і здати аналізи.

читайте такожНазвані продукти, які допомагають позбутися від безсоння

Нагадаємо, раніше експерти розповіли, що хорошою комбінацією продуктів для підвищення імунітету організму є суміш лимона і імбиру.

До того медики стверджували, що риба лосось – потенційний розсадник китайського коронавірусу COVID-19. Інфекція в її м'ясі може бути життєздатною більше восьми днів

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти