Неймовірна користь сала: хто повинен їсти його кожен день, а кому потрібно виключити з раціону

У тому, що сало корисний продукт, немає ніяких сумнівів, але підійде воно не всім.

сало
Хто повинен їсти сало щодня, а кому потрібно терміново виключити його з раціону / УНІАН

Свиняче сало - це товстий шар підшкірного жиру, де накопичуються і зберігаються різні біологічно активні речовини, жиророзчинні вітаміни, антиоксиданти.

В одному з найулюбленіших продуктів українців містяться вітаміни А, Е, D, F, мікроелементи (селен), жирні кислоти (насичені і ненасичені).

У чому користь сала

Найціннішою серед кислот, що містяться в салі, є арахідонова кислота - поліненасичена жирна кислота, що володіє цілим спектром корисних дій. Вона покращує роботу головного мозку, серцевого м'яза, благотворно впливає на роботу нирок і покращує склад крові, виводячи з неї надлишкову кількість холестерину.

У чому шкода сала

Перш за все, сало - дуже калорійний продукт: в 100 грамах міститься близько 800 ккал.

читайте такожНеймовірна користь чорносливу: вчені розповіли, як потрібно правильно їсти сухофруктНадмірне вживання цього продукту - прямий шлях до ожиріння і розвитку атеросклерозу через підвищений вміст холестерину. Його використання рекомендується різко обмежити тим, хто має проблеми з судинами, серцем і травленням.

Як правильно їсти сало

Сало найкраще вживати в солоному або маринованому вигляді. Також, якщо його посмажити або коптити, то воно не принесе користі для здоров'я.

читайте такожЯке сало абсолютно не підходить для засолювання: як його вибратиДля людей з нормальним здоров'ям допустима денна доза холестерину становить 300 мг, а для тих, хто пережив інфаркт - до 200 мг. Тобто вживання 30 г сала в день не тільки не підвищить рівень холестерину, але і навпаки, буде спалювати його, говорить дієтолог Наталія Самойленко.

Вам може бути цікаво:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти