Неврологи настійно рекомендують тим, хто перехворів коронавірусом відмовитися від кави

Стимулятори знижують в організмі рівень речовини, що відповідає за обмін енергією, і згубно позначаються на роботі серця.
Кава, шоколад
Кава не варто пити при і після коронавірусу / ua.depositphotos.com

Лікар-невролог ігор Мацокін радить людям, які перенесли штам коронавірусу Омікрон, відмовитися від кави і замінити цей напій чаєм.

За словами медика, під час постковида важливо мінімізувати кількість вживаних стимуляторів, серед яких і кофеїн, пише Газета.РП.

"Ця речовина виснажує запаси аденозинтрифосфорної кислоти (АТФ) в організмі. При цьому АТФ відіграє важливу роль в обміні енергії і речовин, а після перенесеного COVID-19 її і так дуже мало", - стверджує лікар.

відео дня

Також Мацокін запевняє, що кофеїн призводить до зневоднення організму. А це провокує підвищення згортання крові і зниження в ній різних мікроелементів.

В результаті відбувається збій в роботі серця і серцево-судинної системи.

Тому лікар радить замінити каву неміцним білим або зеленим чаєм.

Нагадаємо, вчені знайшли новий симптом коронавірусу у щеплених людей. Йдеться про чхання – це симптом, який не фіксували до старту вакцинальної кампанії. З цього випливає висновок вчених, що даний симптом є характерним для щеплених людей.

Також Вчені пояснили, які два симптоми вказують на зараження Омікроном. Є два симптоми, які легко сплутати з застудою – втома і головний біль. Якщо ви підозрюєте, що у вас може бути коронавірус, і у вас є ці симптоми – краще перевіритися на Омікрон.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти