Одна проста звичка допоможе прибрати жир на животі та схуднути: що потрібно робити

Дослідження показало, що схуднути не так вже й складно.

Схуднення
Як прибрати жир на животі / pixabay.com

Якщо ви намагаєтеся схуднувши, то напевно знаєте, що існує нескінченна кількість різноманітних дієт, якими рясніє інтернет.

Проте нове дослідження показало, що одна конкретна звичка в їжі не тільки ефективна, але також може допомогти вам схуднути і зменшити жир на животі.

У дослідженні, яке було опубліковано в Cell Reports Medicine, взяли участь 162 учасники. Їм було запропоновано дотримуватися певної звички харчування протягом трьох місяців: 44 учасники обрали режим харчування з обмеженням за часом, 47 учасників дотримувалися низьковуглеводної дієти і 44 учасники комбінували обидва варіанти.

Їх також просили їсти протягом восьмигодинного періоду, який тривав або з 8:00 до 16:00, або з 12:00 до 20:00.

Що показали результати?

Через три місяці результати показали, що всі три харчові звички можуть призвести до втрати ваги. Однак тільки обмежене за часом харчування призводило до втрати абдомінального вісцерального жиру.

"Я думаю, це хороша новина для людей, які борються з ожирінням або метаболічним синдромом", - зазначила дієтолог і експерт по здоров'ю Лорі Уокер.

Який варіант вибрати?

За словами експерта, для вибору робочого способу бажаючому схуднути необхідно спробувати всі варіанти. Тільки тоді ви виберете оптимальний.

"Дозволяючи собі їсти тільки в певний час, ви з меншою ймовірністю переїдаєте", - додала експерт.

Вам може бути цікаво:

Автор: Сергій Кущ
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти