Чому не можна ковтати жуйку: явна загроза для життя

У кожного в житті буває ситуація, коли жувальна гумка випадково потрапляла в стравохід або її ковтала дитина. Сьогодні ми розповімо чому це небезпечно.
Чому не можна ковтати жуйку
Чому не можна ковтати жуйку / Колаж фото pixabay.com

Організм - досить сильний, але і складний механізм, що вимагає турботи про себе і якісного ставлення. Немає людини, яка хоч раз в житті випадково б не проковтнула жуйку. Чим це може обернутися - читайте далі.

Чому не можна ковтати жуйку - відповідь на хвилююче питання

Сама по собі жуйка не несе небезпеки для організму, але її форма - цілком. Особливо небезпечно жуйка є для дітей. У дитини, яка проковтнула жуйку може статися кишкова непрохідність. Можуть проявитися симптоми запору, сильного головного болю, нудоти і блювоти.

Для дорослого головний ризик - задуха під час ковтання жувальної гумки. З цих причин краще не відправляти жуйку всередину свого організму.

відео дня

Чи перетравлюється жуйка - як цей продукт поведе себе в стравоході

Організм людини досить сильний, проте він не здатний переварить жувальну гумку. Однак незважаючи на це - вона не є загрозою, якщо вже потрапила всередину.

У шлунку жуйка не залишиться, вона буде рухатися по травній системі за допомогою жовчі і м'язів, після чого виведеться з організму через кілька днів.

Що робити якщо проковтнув дві жуйки - без паніки

Якщо ви проковтнули дві жуйки - вас можуть наздогнати неприємні відчуття, проте вони не є небезпечними і швидко пройдуть. Не варто в такому випадку бігти до хірурга або терапевта, але до лікарів варто звернутися, якщо кількість жуйок, яка потрапила в ваш організм - значно більше, і тим більше - якщо ви щось з'їли паралельно.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти