Чому шкідливо спати на животі: до яких наслідків призводить улюблена поза для сну

Сон - така ж важлива частина життя людини, як і день, а поза для сну - грає одну з найбільших ролей в самопочутті на майбутній день.
Чому шкідливо спати на животі
Чому шкідливо спати на животі / pexels.com

Багато людей з дитинства звикли спати на животі, проте мало хто знає, що сон в такому положенні може привести до поганих наслідків для організму.

Чому шкідливо спати на животі - кілька причин

Сон на животі - нестандартна поза для організму. Коли людина довго знаходиться в такому положенні, легені стискаються і не розкриваються повністю, як наслідок - в кров надходить мало кисню і навантаження на серце моментально збільшується. Також уві сні на животі зростає тиск на сечовий міхур, який змушує людину прокидатися через позиви в туалет.

Крім іншого, люди, сплячі на животі з подушкою під головою - страждають від навантаження на шийний і поперековий відділ хребта, що позначається на подальшому самопочутті в період неспання.

відео дня

Чому жінкам не можна спати на животі - яку загрозу представляє популярна поза для сну

Для жінок, з причин фізіології, такий сон особливо небезпечний. По-перше тому, що тиск на груди порушує процес кровообігу і призводить до розвитку патологічних процесів. Однак постраждати можуть також внутрішні органи, наприклад, яєчники - тиск на них похитне здоров'я репродуктивних органів. І одне з найбільш хвилюючих питань - краса. Під час сну на животі, як правило, половина обличчя також знаходиться під тиском всієї голови, а це псує шкіру, викликає зморшки і призводить до заломів.

Як спати на животі без шкоди для здоров'я - що потрібно знати про правильний сон на животі

У тому випадку, якщо це ваша улюблена поза для сну, необов'язково відмовлятися від неї. Необхідно просто врахувати кілька важливих моментів.

Варто навчитися прибирати подушку з-під голови і класти її під живіт і стегна. Також необхідно згинати одну ногу в коліні. Такий стан спочатку здається незвичним, проте він дозволить спати на животі без шкоди для здоров'я і хребта. Подушка під животом знімає тиск на поперек і шию, розвантажуючи спину і оберігаючи організм від згубного впливу.

Вам також може бути цікаво:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти