Рак: названо здоровий напій, що підвищує ризик розвитку всіх видів раку

Захисних заходів проти раку мало, але дієта виявилася ефективним буфером проти раку.

Лікування раку
Зниження кількості діагнозів раку передбачає, що тепер більшість випадків буде діагностуватися на більш пізніх стадіях / ua.depositphotos.com

Чим більше старіє населення, тим більше зростає захворюваність на рак, але зниження числа діагнозів під час пандемії призвело до спалаху побоювань з приводу потенційного зниження показників виживаності.

Зниження кількості діагнозів раку передбачає, що тепер більшість випадків буде діагностуватися на більш пізніх стадіях захворювання, коли його складніше лікувати.

Захисних заходів проти раку мало, але дієта виявилася ефективним буфером проти раку. Однак у деяких випадках винуватець був ідентифікований. Було доведено, що солодкі напої, в тому числі фруктові соки, підвищують ризик смертельного захворювання на 22 відсотки, пише Express.co.uk.

читайте такожСимптоми раку кишечника: рідкісний, але хворобливий знак в спині може сигналізувати про хворобу

У дослідженні, опублікованому в медичному журналі, говориться, що фруктові соки можуть стати ключовим фактором поширення раку, при цьому фруктові соки демонструють ту ж зв'язок з раком, що і кока-кола.

Реклама

Дослідники, які досліджують вплив цукровмісних напоїв або фруктових соків, визначили, що ці напої можуть збільшити ризик раку на 18 відсотків.

Дослідники французького агентства охорони здоров'я у Франції проаналізували дані більш ніж 101 000 одержувачів, 79 відсотків з яких становили жінки.

На початку дослідження учасникам було запропоновано заповнити анкети, в яких оцінювалося споживання понад 3000 різних продуктів харчування та напоїв.

Випробовуваних просили заповнювати анкети кожні шість місяців протягом періоду спостереження тривалістю п'ять років.

Результати показали, що в середньому людина споживає близько 93 мл солодких напоїв або 100-відсоткового фруктового соку в день.

Натуральний фруктовий сік містить натуральні цукру, тоді як солодкі напої зазвичай містять коктейль з цукру і добавок для поліпшення смаку і кольору напою.

Дослідники змогли визначити, що кожні додаткові 100 мл крім широко споживаних 93 мл були пов'язані з 18-відсотковим підвищенням ризику всіх видів раку і 22-відсотковим підвищенням ризику раку грудей у жінок.

Результати були узгоджені після врахування основних факторів, включаючи збільшення у вазі.

Дослідники заявили:"коли група солодких напоїв була розділена на 100-відсоткові фруктові соки та інші цукрові напої, споживання обох типів напоїв було пов'язано з більш високим ризиком загального раку".

Доктор Матільда Тув'є, керівник дослідження, додала " " як завжди щодо харчування, ідея полягає не в тому, щоб уникати продуктів, а тільки в тому, щоб збалансувати їх споживання.

"Кілька агентств громадської охорони здоров'я рекомендують вживати менше одного напою в день."Здається, що основною рушійною силою Асоціації є цукор, тому, якщо ми просто подивимося на вміст цукру на 100 мл, то звичайна кока-кола, що складається, наприклад, з 100-відсоткового апельсинового соку, буде абсолютно такою ж. Так що ми не спостерігаємо цю асоціацію для фруктових соків".

Агентства охорони здоров'я заявляють, що фруктові соки залишаються більш здоровою альтернативою газованим напоям, оскільки вони містять клітковину і вітаміни, пояснив Тув'є.

Дослідники припустили, що зв'язок може бути пов'язана з деякими біологічними факторами, такими як вплив цукру на вісцеральний жир, який покриває життєво важливі органи, або рівень цукру в крові, обидва з яких пов'язані з підвищеним ризиком раку.

Натуральний фруктовий сік містить натуральний цукор, тоді як солодкі напої зазвичай містять коктейль з цукру і добавок для поліпшення смаку і кольору напою.

Дослідники змогли визначити, що кожні додаткові 100 мл крім широко споживаних 93 мл були пов'язані з 18-відсотковим підвищенням ризику всіх видів раку і 22-відсотковим підвищенням ризику раку грудей у жінок.

Дослідники сказали:"коли група солодких напоїв була розділена на 100-відсоткові фруктові соки та інші цукрові напої, споживання обох типів напоїв було пов'язано з більш високим ризиком загального раку".

Доктор Матільда Тув'є, керівник дослідження, додала " " як завжди щодо харчування, ідея полягає не в тому, щоб уникати продуктів, а тільки в тому, щоб збалансувати їх споживання.

"Кілька агентств громадської охорони здоров'я рекомендують вживати менше одного напою в день.

viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Прикмети на 19 жовтня: що не можна робити в Фомін день і як не потрапити в бідуПрикмети на 19 жовтня: що не можна робити в Фомін день і як не потрапити в біду В Україну прийде "бабине літо" і різко потеплішає до +20В Україну прийде "бабине літо" і різко потеплішає до +20 Старша дочка Олі Полякової загриміла в лікарнюСтарша дочка Олі Полякової загриміла в лікарню Що буде, якщо весь газ відібрати і поділитиЩо буде, якщо весь газ відібрати і поділити Гороскоп на 17 жовтня 2021 для всіх знаків Зодіаку: грошові надходження, плітки або ревнощіГороскоп на 17 жовтня 2021 для всіх знаків Зодіаку: грошові надходження, плітки або ревнощі

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти