Результат буде вже через два дні: навіщо люди кладуть цибулю в шкарпетки

Така порада зі застосуванням цибулі може здатися дивною, але вона насправді працює.

Цибуля
Для чого потрібно класти цибулю в шкарпетки / скріншот

Шанувальники народної медицини знають, що в разі появи перших ознак застуди необхідно докласти цибулю до ступень ніг, але подібне застосування овоча не обмежується застудою.

Щоб цибуля трималася на нозі, її засовують в носок.

Навіщо прикладають цибулю до ступень на ніч?

Першовідкривачами даної методики були цілителі з Китаю. У китайській медицині вважається, що через стопи проходить не менше 7000 меридіанів — тонких потоків енергії. Кожен з них пов'язаний з певним органом або зоною на шкірі або всередині організму. В ідеалі енергія через ці точки повинна текти безперешкодно, тоді в тілі не буде застою і хвороб.

Через стопи сучасної людини енергія не проходить вільно через постійне носіння взуття, недостатнього догляду за ногами (натоптиші, мозолі та ін.). Китайці вважають, що регулярна стимуляція активних точок — місць проходження меридіанів — допомагає вивільнити застояну енергію, а разом з нею очистити організм від шкідливих речовин, а енергетичну оболонку — від негативу.

В яких випадках прикладають цибулю до ступень?

Цибулевий сік, виходячи з овоча, відразу надходить через шкіру в кровотік, знищуючи хвороботворні мікроорганізми на шкірі і очищаючи організм зсередини від токсинів.

Результатом очищення стає поліпшення зовнішнього вигляду шкіри і нормалізація роботи печінки, оскільки цей орган пропускає через себе всі шкідливі речовини, накопичені в крові. Ефірні летючі речовини цибулі поширюються по кімнаті, знезаражуючи атмосферу приміщення.

Кажуть, що застуда після використання такого методу відійде за два дні.

  • для лікування нежиті,
  • закладеності носа і кашлю;
  • для зниження температури;
  • при респіраторних вірусних хворобах;
  • при гінекологічних захворюваннях;
  • з метою очищення крові від токсинів і шлаків; для усунення надмірної пітливості ніг (дезодоруючий ефект); при грибкових ураженнях стоп і нігтів на ногах.

Вам може бути цікаво:

Автор: Сергій Кущ
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти