Симптоми раку кишечника: рідкісний, але болючий знак у спині може сигналізувати про хворобу

Біль у спині зазвичай не є ознакою раку кишечника на ранній стадії.

Лікування раку
Майже кожен виживає від раку кишечника, якщо йому ставлять діагноз на самій ранній стадії / ua.depositphotos.com

Важливо знати симптоми раку кишечника, щоб зловити його на ранній стадії.

Однак симптоми пов'язані не тільки з калом, оскільки є кілька менш відомих симптомів цього раку.

Express.co.uk виявляє хворобливий знак у вашій спині, який може вказувати на рак кишечника, згідно з даними відділу раку кишечника Великобританії та Національної служби охорони здоров'я.

читайте такожОзнака раку: як голос може вказати на смертельну хворобу

Незважаючи на те, що рак кишечника є серйозним вбивцею, він піддається лікуванню і виліковний, особливо якщо його виявити на ранній стадії.

Реклама

Майже кожен виживає від раку кишечника, якщо йому ставлять діагноз на ранній стадії, і у вас більше шансів зробити це, якщо ви зможете розпізнати симптоми.

Симптоми раку кишечника проявляються не тільки в задньому проході і відходах, є ще кілька контрольних ознак, в тому числі в спині.

Основні симптоми раку кишечника:

  • Кровотеча з нижньої частини тіла та / або кров у сечі
  • Стійке і незрозуміле зміна звички кишечника
  • Незрозуміла втрата ваги
  • Сильна втома без очевидної причини
  • Біль або ущільнення в животі

Якщо у вас є ці симптоми, не панікуйте занадто сильно.

Британський відділ раку кишечника пояснив, що у більшості людей з вищевказаними симптомами немає раку кишечника, і у них може бути зовсім інший і менш небезпечний стан або проблема зі здоров'ям, наприклад геморою, СРК, хвороба Крона, тріщини заднього проходу, запор або діарея.

Біль у спині зазвичай не є ознакою раку кишечника на ранній стадії і з більшою ймовірністю виникає при непрохідності кишечника.

Непрохідність кишечника виникає, коли пухлина блокує кишечник, що зазвичай викликає раптові сильні болі та інші помітні симптоми.

У деяких випадках рак кишечника може зупинити проходження травних відходів через кишечник. Це називається непрохідністю кишечника.

Симптоми непрохідності кишечника можуть включати:

  • періодична, а іноді і сильний біль в животі-це завжди викликано прийомом їжі
  • ненавмисна втрата ваги - з постійними болями в животі
  • постійний набряк живота - при болях в животі
  • бути з постійним здуттям живота

Біль від непрохідності або ракової ділянки може віддаватися в спину.

"Ви також можете бути не в змозі спорожнити кишечник або позбутися від газу. Якщо ви думаєте, що у вас непрохідність кишечника, негайно зверніться до терапевта або зверніться до відділення невідкладної допомоги та невідкладної допомоги".

viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Місячний календар стрижок на листопад 2021: кращі дні для нової зачіски та манікюруМісячний календар стрижок на листопад 2021: кращі дні для нової зачіски та манікюру Любовний гороскоп на тиждень 25-31 жовтня: весілля, помста суперників або зрадаЛюбовний гороскоп на тиждень 25-31 жовтня: весілля, помста суперників або зрада Місячний календар на листопад 2021: знаки долі, небезпечні спокуси або випробування на міцністьМісячний календар на листопад 2021: знаки долі, небезпечні спокуси або випробування на міцність День Іверської ікони: що не можна робити в свято 26 жовтня, а що потрібноДень Іверської ікони: що не можна робити в свято 26 жовтня, а що потрібно Сплеск цін на газ у Європі і атака Газпрому: експерт пояснив переполох на газовому ринкуСплеск цін на газ у Європі і атака Газпрому: експерт пояснив переполох на газовому ринку

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти