Симптоми раку: ознаки смертельного захворювання, які часто з'являються на нігтях

Меланома, один з найбільш смертоносних видів раку шкіри, є найбільш швидкозростаючою формою хвороби.

нігті, руки
Знаки на нігтях також повинні викликати тривогу. / Фото pixaby

Рак продовжує завдавати шкоди країнам у всьому світі, особливо після того, як пандемія призвела до значної затримки життєво важливих методів лікування.

Однак раннє виявлення раку може значно вплинути на результат хвороби. Органи охорони здоров'я виділили широкий спектр симптомів, на які слід звернути увагу. Вони вказали, що знаки на нігтях також повинні викликати тривогу.

Дані, опубліковані раніше цього року, показали, що понад 100000 людей пропустили направлення до лікарень з потенційним раком шкіри в 2020 році, пише Express.co.uk.

читайте такожЦі три головні агенти-головні в боротьбі з раком: лікар

Меланома, один з найбільш смертоносних видів раку шкіри, є найбільш швидкозростаючою формою хвороби.

Реклама

Частота цього захворювання у пацієнтів за останні два десятиліття подвоїлася і, як очікується, буде зростати і далі через пропущені напрямки.

Однак при ранній діагностиці та лікуванні хірургічне втручання часто призводить до ремісії у великої кількості пацієнтів.

Найбільш часті ознаки захворювання зазвичай проявляються на поверхні шкіри у вигляді родимки або виразки.

Проте, за даними Американської академії дерматології, деякі ознаки на нігтях також можуть бути раннім попереджувальним знаком.

У публікації блогу на веб-сайті Harvard Health говориться: "Американська академія дерматології [AAD] заохочує людей перевіряти не тільки свою шкіру, але і нігті на наявність ознак раку.

"Меланома може розвиватися під нігтями рук і ніг і навколо них.

"За даними AAD, він часто з'являється на великому пальці або великому пальці провідної руки або ноги.

"Ознаки меланоми навколо нігтів включають коричневий або чорний колір. Інші зміни шкіри, такі як висип, ямочки або почервоніння, часто згадуються як загальні ознаки цього стану.

Кровотеча, виразка і незвично свербляча шкіра також вимагають невідкладної медичної допомоги.

Хоча ці ознаки з'являться на будь-якій ділянці тіла, найчастіше вони з'являються на спині у чоловіків і на ногах у жінок.

Меланома є п'ятим за поширеністю раком у Великобританії, на неї припадає 16 200 нових випадків раку і 2300 випадків смерті.

протікання під нігтем, шишка або вузлик під нігтем, більш темна шкіра навколо нігтя, цвях, який піднімається і відривається від нігтьового ложа, або тріщина посередині нігтя.

"Меланома стає все більш поширеним явищем з віком, і при ранньому виявленні вона добре піддається лікуванню".

viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Завершення ретроградності Меркурія: які заборони будуть знятіЗавершення ретроградності Меркурія: які заборони будуть зняті Найсильніша магнітна буря в жовтні 2021: як пережити без фатальних наслідківНайсильніша магнітна буря в жовтні 2021: як пережити без фатальних наслідків Трагедія України: чому немає сенсу говорити про військовий шлях повернення Криму і ДонбасуТрагедія України: чому немає сенсу говорити про військовий шлях повернення Криму і Донбасу "Червоних" областей стане більше п’яти: у МОЗ поставили українців перед вибором"Червоних" областей стане більше п’яти: у МОЗ поставили українців перед вибором На цій планеті занадто багато людейНа цій планеті занадто багато людей

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти