Три головних помилки з вагою після схуднення - відповідь ендокринолога

За словами фахівця, у багатьох людей людей часто відбувається "запаморочення від власних успіхів" - практично відразу після того, як вони схудли.

схуднення
Три головних помилки з вагою після схуднення - відповідь ендокринолога /ua.depositphotos.com

Є як мінімум три найпоширеніші помилки, які допускають люди схудлі, але схильні до повноти. Про це заявив відомий лікар-ендокринолог Віктор Жиляєв ефірі передачі "Доктор 24".

За словами фахівця, у багатьох людей людей відбувається "запаморочення від власних успіхів". Тобто, людина радий тому, що схуд, розслабляється і знову починає дозволяти собі багато зайвого.

"У цьому випадку хорошим мотиватором може виступити ваша фотографія до схуднення, оскільки ви вже можете помітити різницю" до " і "після", - сказав Жиляєв.

Наступна помилка - повернення колишньої калорійності. Жиляєв пояснив, що під час схуднення люди знижують калорійність і вживають їжу виключно обмежено. Однак, під час розслаблення від втрати ваги багато хто повертається до колишнього режиму і кількості їжі.

Крім того, важливо підібрати правильний раціон харчування, який був би одночасно корисний і комфортний.

читайте такожЯкі недорогі продукти найкраще для схуднення - коментар ендокринолога

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що колектив італійських і японських вчених склав топ-3 суперпродуктів, які значним чином покращували роботу головного мозку.
До того вчені пояснили, чим корисний шоколад для здоров'я серця і мозку. Лікар-дієтолог Оксана Скиталінська розповіла, які продукти покращують пам'ять.

Автор: Єгор Бунін
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти