У неймовірній користі часнику є підступ: кому його їсти небезпечно

Часник, маючи багато корисних для людини властивостей, все ж може бути небезпечний для тих, хто має деякі захворювання.

Часник
Кому небезпечно їсти часник / скріншот , pixabay.com

В народній медицині часник вважається ефективним засобом для зміцнення імунітету в період сплеску вірусних інфекцій, але лікувальні властивості цієї рослини викликають суперечки серед лікарів.

Експерти кажуть, що вживання його в невеликій кількості в будь-якому випадку корисно для здоров'я.

У чому користь часнику

Часник має властивість знижувати тиск і мінімізувати навантаження на серце. Також цей овоч здатний знижувати "шкідливий" холестерин, який провокує утворення атеросклеротичних бляшок. Також компоненти активної речовини аліцину вступають в реакцію з червоними кров'яними клітинами, утворюючи сірководень.

У часнику містяться і фітонциди - речовини, які виділяють рослини. Вони пригнічують ріст бактерій і вірусів, грибів. Фітонциди не тільки вбивають найпростіших, але і стимулюють ріст інших мікроорганізмів, які є антагоністами шкідливих форм. Це допомагає боротися і з паразитами в кишечнику.

Часник має антиоксидантними властивостями. Речовина починає утворюватися через якийсь час при механічному пошкодженні клітин рослини - при тиску, нарізанні часнику.

Тому, щоб отримати максимум користі з цієї рослини, зубчик треба подрібнити і залишити його полежати хвилин на 10-15. За цей час аліцин встигне утворитися, і часник можна використовувати для приготування страв.

У чому шкода часнику

Часник - досить агресивний продукт. Багато часнику їсти не можна, тим більше на голодний шлунок. Він викликає активне виділення шлункового соку, а без їжі це шкідливо для слизової.

Кому не можна їсти часник

Дієтолог Анна Івашкевич каже, що при деяких захворюваннях часник може завдати серйозної шкоди.

"Протипоказаний часник людям з відкритими виразками шлунка. Ще його не можна їсти людям з гастритом, який знаходиться не в ремісії, а в активній стадії, сирий часник теж протипоказаний. Якщо людина з подібною проблемою все-таки з'їсть часник, то отримає біль і дискомфорт у шлунку", – уточнила Ганна Івашкевич.

Експерт не радить зловживати часником і тим людям, які не мають захворювань шлунково-кишкового тракту.

"Якщо немає проблем зі шлунком, з кишечником, немає дискомфорту від вживання часнику, то його можна їсти. У день це буде пара часточок. Але якщо є проблеми з шлунково-кишковим трактом, то навіть така кількість - це багато", - пояснила експерт.

Вам може бути цікаво:

Автор: Сергій Кущ
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти