Вакцинація від коронавірусу: названо дитячу групу ризику, у якої можуть бути проблеми з серцем

Запалення може виникнути в серці через інфекції, ліки, аутоімунні захворювання або фактори навколишнього середовища.

вакцинація, коронавірус, діти
Зараз є невелика група пацієнтів з міокардитом, у яких надалі буде розвиватися серцева дисфункція / Фото Reuters

У нерецензованій ретроспективній статті, випущеній у вигляді препринту, аналізувалася частота поствакцинального серцевого міокардиту у дітей у віці 12-15 і 16-17 років, які отримали вакцину проти COVID-19.

Дослідники зробили це, виконавши пошук в системі повідомлень про побічні ефекти вакцин (VAERS) для повідомлень про дітей у віці 12-17 років з 1 січня 2021 року по 18 червня 2021 року.

Вони шукали, використовуючи слова міокардит, перикардит, міоперикардит, біль у грудях, і лабораторію тропоніну, яка визначає Серцевий Напад та інші серцеві захворювання, пише Medical News today.

читайте такожПрофесор з Оксфорда дав позитивний прогноз щодо пандемії коронавірусу

Потім вони діагностували побічні ефекти серця (CAE) у цих дітей.

Реклама

Центри контролю та профілактики захворювань (CDC) оголосили в червні 2021 року, що вони активно відстежують виникнення міокардиту та перикардиту після вакцинації COVID-19. CDC як і раніше рекомендує робити щеплення від COVID-19 всім у віці 12 років і старше.

Дослідники стратифікували звіти, які вони визначили як показники CAE, за віком, статтю та кількістю вакцинаційної дози. Вони провели аналіз шкоди та користі на основі доступної літератури про ризик госпіталізації у ЗВ'ЯЗКУ з COVID - 19 у даній віковій групі.

В ході дослідження було виявлено 257 CAE в цілому і зареєстровані показники( у випадках на мільйон після другої дози): 162,2 у хлопчиків у віці 12-15 років, 94 у хлопчиків у віці 16-17 років, 13 у дівчаток у віці 12-15 років і 13,4 у дівчаток у віці 16-17 років.

Ризик міокардиту та перикардиту

Запалення може виникнути в серці через інфекції, ліки, аутоімунні захворювання або фактори навколишнього середовища, які можуть завдати шкоди і привести до проблем зі здоров'ям. Запалення може виникати в серцевому м'язі (міокардит) і тканини, що утворює мішок навколо серця (перикардит).

Випадки міокардиту і перикардиту, про які повідомлялося в VAERS, спостерігалися в основному у підлітків і молодих людей чоловічої статі, зазвичай протягом 7 днів після другої дози вакцини з мРНК COVID-19 (Pfizer-BioNTechTrusted Source І Moderna), причому більшість з них дозволялося після консервативного лікування.

VAERS-це постмаркетингова програма безпеки в Сполучених Штатах, яка збирає звіти про побічні ефекти після вакцинації від пацієнтів, членів їх сімей, постачальників медичних послуг, виробників вакцин та широкої громадськості в США.

В інтерв'ю MNT доктор Данель Фішер, педіатр і голова педіатрії в центрі Здоров'я Providence Saint John's Health Center в Санта-Моніці, Каліфорнія, пояснила: "всі міокардити викликають симптоми, включаючи біль у грудях, утруднене дихання і прискорене серцебиття і ми зазвичай направляємо дітей з міокардитом в лікарню для спостереження за ними".

"Однак не існує спеціального лікування міокардиту - ми використовуємо підтримуючу терапію-що означає Такі речі, як ібупрофен від болю або дискомфорту в грудях, внутрішньовенне введення рідини [для гідратації] і просто спостереження і очікування - і цим дітям стає краще".

Вона додала: "зараз є невелика група пацієнтів з міокардитом, у яких надалі буде розвиватися серцева дисфункція, але це неймовірно рідко.

viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Наймодніші чоботи зима 2021 2022, в яких захочеться крокувати хоч на край світуНаймодніші чоботи зима 2021 2022, в яких захочеться крокувати хоч на край світу Фінансовий гороскоп на тиждень 18-24 жовтня: несподіване багатство, борги або вигідна пропозиціяФінансовий гороскоп на тиждень 18-24 жовтня: несподіване багатство, борги або вигідна пропозиція Найсильніша магнітна буря в жовтні 2021: як пережити без фатальних наслідківНайсильніша магнітна буря в жовтні 2021: як пережити без фатальних наслідків Шантаж Газпрому обрушив ринок газу Європи: у Польщі заявили про поворот США щодо СП-2 при БайденіШантаж Газпрому обрушив ринок газу Європи: у Польщі заявили про поворот США щодо СП-2 при Байдені Пенсіонерка-тусовщиця: у Києві померла знаменита модель і світська левицяПенсіонерка-тусовщиця: у Києві померла знаменита модель і світська левиця

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти