Лікарі розповіли про новий штам коронавірусу "Mu", що викликає занепокоєння

ВООЗ визначила варіант Mu як "викликає зацікавленість".

коронавірус
Більшість мутацій нешкідливі, і вони йдуть на другий план і відмирають / Daniel Foster / flickr.com/

Всі віруси постійно змінюються в результаті мутації, включаючи SARS-CoV-2, що викликає COVID-19. Варіант вірусу має одну або декілька генетичних змін, відомих як мутації, які впливають на його поведінку, відрізняючи його від інших варіантів.

Багато варіантів SARS-CoV-2 поширилися по США і по всьому світу під час пандемії. Центри контролю та профілактики захворювань (CDC) та ВООЗ регулярно контролюють ці варіанти за допомогою лабораторних та епідеміологічних досліджень та спостереження на основі послідовностей.

В інтерв'ю Medical News Today доктор Вільям Шаффнер, доктор медичних наук, професор інфекційних хвороб в медичному центрі Університету Вандербільта, пояснив: "більшість мутацій нешкідливі, і вони йдуть на другий план і відмирають. Але час від часу одна з цих мутацій стає цікавим варіантом, а це означає, що ми спостерігаємо за ним".

Читайте такжеПопулярна косметологічна процедура може захистити від коронавірусу? Вчені дали відповідь

Новий цікавий варіант

30 Серпня 2021 року ВООЗ визначила варіант Mu як" викликає зацікавленість " SARS-CoV-2 VOI містить специфічні генетичні маркери, які, як очікують експерти, можуть змінити діагноз, передачу, тяжкість захворювання, вислизання імунітету або ефективність вакцини.

Реклама

Крім того, для класифікації як надійного джерела VOIT потрібні докази того, що цей варіант викликав кілька унікальних кластерів спалахів або збільшив відсоток випадків у декількох країнах З ОБМЕЖЕНОЮ поширеністю або розширенням.

Варіант Mu виник в Колумбії в січні 2021 року. Дата поточного прогнозу CDC, що закінчується 11 вересня 2021 року, показує загальну поширеність варіанту Mu в США в розмірі 0,1%.

Доктор Шаффнер виділив три характеристики, на які вчені звертають увагу при відстеженні нових варіантів: "Номер один, якщо він раптово стає більш заразним і поширюється швидше, ніж інші варіанти. Він продовжував: "друга проблема: чи викликає це більш серйозний перебіг хвороби? Номер три, чи є у нього такий склад, який може ухилятися від захисту, яку ми отримуємо від наших нинішніх вакцин, або перешкоджати їй?"

Імунний втечу попередні дані показують, що варіант Mu може викликати імунне вислизання, аналогічно бета-варіанту. Імунна втеча-це здатність вірусу ухилятися від імунного захисту організму або захисту, яку забезпечують вакцини.

На брифінгу Групи реагування на COVID-19 в Білому домі доктор Ентоні С. Фаучі, доктор медицини, директор Національного інституту алергії та інфекційних захворювань, далі пояснив: "Цей варіант має сукупність мутацій, які припускають, що він зможе вислизнути від визначених антитіл. Мова йде не тільки про моноклональних антитілах, а й антитілах, індукованих вакциною і сироваткою одужуючих. Але клінічних даних, щоб припустити, не так багато-в основному це лабораторні дані, отримані in vitro".

На питання про те, чи стане штам Mu приводом для занепокоєння, доктор Шаффнер сказав, що, на його думку, "це малоймовірно. Я майже впевнений, що на даний момент цей штам залишиться варіантом інтересу, але не перестане бути варіантом занепокоєння".

"Отже, з точки зору заразності Му не здається великою проблемою. Наскільки нам відомо в даний час, він також не викликає більш серйозних захворювань".

viber
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Реклама
Популярное
Учасниця шоу Холостяк перемогла в конкурсі Міс Україна Всесвіт 2021: як виглядає красуняУчасниця шоу Холостяк перемогла в конкурсі Міс Україна Всесвіт 2021: як виглядає красуня Всесвітній день жіночого щастя: душевні привітання і милі картинкиВсесвітній день жіночого щастя: душевні привітання і милі картинки М'яка зима і безсніжний Новий рік: синоптик уточнила прогноз погоди для України на кілька місяцівМ'яка зима і безсніжний Новий рік: синоптик уточнила прогноз погоди для України на кілька місяців Ще чотири області йдуть в "червону" зону: де і коли посилять карантинЩе чотири області йдуть в "червону" зону: де і коли посилять карантин Газова криза стрясає Європу: в Євросоюзі оголосили про плани щодо відмови від газуГазова криза стрясає Європу: в Євросоюзі оголосили про плани щодо відмови від газу

Последние новости

Реклама
Реклама
Реклама
Мы используем cookies
Принять