Лікарі вказали на фізичні симптоми ранньої смерті

Дослідники вважають, що попереджувальні знаки можуть з'явитися за 10 років до смерті.

смерть_смертельная хвороба
Результати засновані на дослідженні за участю понад 6000 учасників у віці від 33 до 55 років,/ 1zoom.ru

Лікарі сказали, що зміни в деяких дрібницях, які люди роблять кожен день, можуть вказувати на те, що вони піддаються більш високому ризику ранньої смерті.

Дослідники вважають, що попереджувальні знаки можуть з'явитися за 10 років до смерті і що повсякденні справи, такі як прогулянки, покупки і одягання, можуть діяти як червоний сигнал.

Поділяючи результати, опубліковані в British Medical Journal, експерти заявили, що зниження фізичних рухових функцій у віці старше 65 років пов'язане з підвищеним ризиком смерті, пише Mirror.co.uk.

читайте такожЛюди доживуть до тисячі років: вчені здивували несподіваним прогнозом рекорду довголіття

У ньому говориться, що труднощі з рухами, такими як вставання зі стільця, швидкість ходьби або зниження сили захоплення, можуть допомогти в ранньому виявленні, що відкриває "можливості для профілактики і цілеспрямованого втручання".

Реклама

Результати базуються на дослідженні з більш ніж 6000 учасниками у віці від 33 до 55 років, проведеному в період з 1985 по 1988 рік.

У період з 2007 по 2016 рік одні і ті ж учасники піддавалися фізичному обстеженню до трьох разів, включаючи вимірювання швидкості ходьби, часу, необхідного для вставання зі стільця, сили захоплення і таких завдань, як одягання, користування туалетом, приготування їжі і походу по магазинах. До жовтня 2019 року реєструвалися випадки смерті від будь-яких причин.

З'ясувалося, що зниження рівня фізичних рухових функцій пов'язане з підвищеним ризиком смерті.

У звіті говориться, що померлі учасники дослідження реєстрували більш повільне вставання зі стільця за 10 років до смерті, ніж ті, що вижили, і відчували більше труднощів у повсякденному житті за чотири роки до смерті, причому ці труднощі різко зростали з плином часу.

Він каже: "після врахування інших потенційно впливових факторів, дослідники виявили, що слабка рухова функція була пов'язана з підвищеним ризиком смертності на 22% для швидкості ходьби, 15% для сили захоплення та 14% для синхронізованого підйому стільця, тоді як труднощі з повсякденна діяльність була пов'язана з підвищенням ризику на 30%.

viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Геомагнітна буря атакує сьогодні, 25 жовтня 2021: як впоратися із ударомГеомагнітна буря атакує сьогодні, 25 жовтня 2021: як впоратися із ударом Власова шокувала еротичним номером на столі перед суддями "Танців з зірками" і вилетіла з шоуВласова шокувала еротичним номером на столі перед суддями "Танців з зірками" і вилетіла з шоу Без маски світить великий штраф: в Україні почалися масові карантинні рейдиБез маски світить великий штраф: в Україні почалися масові карантинні рейди 16-річний влаштував смертельну аварію: що відомо про підлітка та масштабну ДТП в Харкові16-річний влаштував смертельну аварію: що відомо про підлітка та масштабну ДТП в Харкові Росія хоче дотиснути Європу своїм газовим ломомРосія хоче дотиснути Європу своїм газовим ломом

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти