"3 міста в небезпеці": астрологи дали тривожний прогноз на квітень для України - гороскоп

27 березня 2023, 14:28 оновлено 27 березня, 14:34
Гороскоп на квітень для України. Що чекає на полі бою і як вплине Сонячне затемнення на хід війни.
Війна в Україні, гороскоп на квітень Україна
Гороскоп на квітень Україна / Генштаб ЗСУ

Квітень для України буде дуже непростим. Як прогнозують астрологи, місяць для всіх буде вкрай небезпечним через Сонячне затемнення.

"З 20 квітня очікується Сонячне затемнення. У цей період будуть доленосні рішення. Збільшується енергія на абсолютне прийняття, але зробити нічого не вийде", - говорить астролог Яна Тимощук, повідомляє Главред.

За словами астролога, в квітні почнуться "американські гірки".

"Квітень - це емоційні гойдалки. Почнуться "американські гірки", які не завжди можуть привести в потрібну ситуацію. Не можна дозволяти своїм думкам піддаватися. Можуть активізуватися землетруси і повені. Земля починає активізуватися", - додала вона.

Тимощук зазначає, що в 3 містах України може бути серйозна небезпека.

"Готується нова війна Володимира Путіна. Війна йтиме на виснаження. Це новий етап. Можуть збільшиться нові ракетні удари в 3 містах: Запоріжжя, Харків, Дніпро. Будьте пильні і акуратні, особливо ті, хто знаходиться на цих територіях", - говорить астролог.

За її словами, Україна обрала нову тактику у війні.

Хто така Яна Тимощук

Яна Тимощук (Езотеричка) - езотерик, ведичний астропсихолог, таролог. Автор унікальної методики прогнозування, йдеться на YouTube-каналі астролога.

"Україна обирає нову військову тактику на повалення ворога. Максимально розтрощити економіку, військову базу, техніку. Так, втрат багато і з одного боку, і з іншого", - каже Тимощук.

Контрнаступ ЗСУ у квітні

Астролог Олексій Кириченко зазначає, що квітень дуже несприятливий місяць для контрнаступу української армії.

"Марс в знаку зодіаку Рак. Рак означає рухатися назад. Це положення планет призведе до якихось відступів. Марс - планета війни і впливає на емоційний стан військових. Затемнення Сонця, яке відбудеться 20 числа, буде впливати весь квітень. У цей період не дуже добре наступати, це дуже напружений аспект. Можуть вдарити по ТРЦ, житловому будинку або військовому об'єкту. Краще на Затемнення не робити нічого важливого, буде багато питань", - додав він, передає Главред.

Кириченко також прогнозує, що до кінця травня можуть завершитися потужні стрільбища.

Хто такий Олексій Кириченко

Олексій Кириченко вивчає астрологію з 1999 року. З 2005 року почав викладати астрологію. Є автором багатьох статей на тему астрології. Має свій власний ютуб-канал.

"Важливих рішень в кінці квітня не можна приймати. Також на початку травня буде дуже емоційний і тривожний стан. Тільки до кінця травня, коли пройде затемнення, можливо закінчиться сильна стрілянина і до літа буде спокійніше", - сказав астролог.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал - ознайомчого характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії або абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй і нумерологія не є академічними науками, їх положення і твердження не можна перевірити або підтвердити науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини по імені і подібного. Крім того, прогнози і гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Читайте також:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти