3 продукти, які не можна зберігати поруч з картоплею

4 вересня 2023, 10:45
1847
Ви збережете свою картоплю свіжою і смачною, якщо будете знати певні правила.
Що не можна зберігати поруч з картоплею
Що не можна зберігати поруч з картоплею / Колаж Главред, фото: скріншот YouTube

Картопля - це важливий і універсальний продукт, який знаходить застосування в багатьох кулінарних стравах. Однак при зберіганні цього коренеплоду слід проявляти обережність і уникати близького сусідства з певними продуктами. Давайте розберемося, що не можна зберігати поруч з картоплею і чому це важливо.

Цибуля і часник

Картопля та цибуля (і часник) мають подібні потреби в зберіганні, але їх сусідство може призвести до небажаного ефекту. Цибуля і часник можуть виділяти гази і вологу, що сприяє швидкому псуванню картоплі і викликає його проростання.

Яблука та груші

Такі фрукти, як яблука та груші, можуть виділяти етилен, газ, який стимулює дозрівання овочів. Внаслідок цього картопля може швидше старіти і втрачати свою свіжість. Тому намагайтеся тримати картоплю якомога далі від зрілих фруктів.

відео дня

Молочні продукти

Картопля вбирає запахи та вологу, тому її не слід зберігати поблизу молочних продуктів, таких як молоко та сир. Це може призвести до неприємного смаку та запаху картоплі.

Де не можна зберігати картоплю?

Картопля чутлива до світла, особливо до сонячного світла. Намагайтеся зберігати його в прохолодному темному місці, щоб запобігти зеленінню та утворенню соланіну, речовини, яка може бути отруйною у великих кількостях.

Де найкраще зберігати картоплю?

Картоплю найкраще зберігати в прохолодному і сухому місці. Уникайте зберігання в вологих або закритих контейнерах, щоб запобігти утворенню цвілі і гнилі.

Вам може бути цікаво:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти