3 дивні звички з часів СРСР, з якими пора "зав'язувати"

3 серпня 2023, 12:03
4608
В епоху СРСР існували практики, які сьогодні здаються нам дивовижними і архаїчними.
Звички людей з СРСР
Звички людей з СРСР / Колаж Главред, фото: скріншот YouTube

Сучасний світ постійно змінюється, і в ньому немає місця для деяких дивних звичок, які залишилися з минулого. В епоху СРСР існували практики, які сьогодні здаються нам дивовижними і архаїчними.

Давайте поглянемо на 3 дивні звички з часів СРСР, від яких пора відмовитися.

Нехай ще полежить

У період СРСР жителі країни відчували недолік доступу до нових речей і, головним чином, перебували в стані очікування неминучих труднощів. Саме тому багато хто вирішував відкладати все на "чорний день".

відео дня

Іноді цей принцип доходив до абсурду: новітні сервізи могли багато років простоювати в серванті, так і не потрапивши жодного разу на стіл, і чайник або кавник, який стояв в їх рядах, так ніколи і не відчув смак чаю або кави.

Цей образ "відкладання на потім" проникав в різні сфери життя: найсмачніші цукерки залишалися в очікуванні гостей на чаювання, яке могло і не відбутися, модний одяг носилася тільки в честь важливих свят, а дорогоцінні предмети меблів були покриті пледами або захисною плівкою, щоб якомога довше зберегти їх первозданним.

Запаси до стелі

Одним з найбільш тривожних аспектів життя серед громадян СРСР були порожні полиці в продуктових магазинах. Обмежена доступність товарів змушувала радянських людей масово запасатися продуктами з довгим терміном придатності, такими як крупи і макарони.

Сьогодні ця звичка все ще проявляється у багатьох людей. Проте, в реальності такі запобіжні заходи вже не є необхідністю, бо сучасний ринок пропонує безліч різноманітних продуктів і товарів. Важливо пам'ятати, що навіть продукти з довгим терміном придатності, на зразок круп, можуть псуватися, і їх надмірне скупчення може привести до непотрібних втрат.

Хліб не всьому голова

У період Радянського Союзу не у всіх громадян вистачало коштів на повноцінні поживні прийоми їжі, що змушувало шукати доступні джерела вуглеводів. Споживання хліба, макаронів, картоплі та інших продуктів, багатих борошном і крохмалем, стало способом наситити шлунок і швидко вгамувати голод.

Проте, цей підхід має негативні наслідки для здоров'я. Надмірне вживання хлібних продуктів може мати несприятливий вплив на організм, сприяти набору зайвої ваги і викликати проблеми з ожирінням.

Вам може бути цікаво:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти