4 предмети, які не можна ставити на холодильник: будуть серйозні наслідки

29 березня 2023, 15:40
59695
Досить зручно зберігати деякі речі зверху на холодильнику. Проте є предмети, яким не можна опинятися у цьому місці в жодному разі.
Холодильник
Є предмети, які не можна ставити на холодильник/ pexels.com

Багато хто сприймає верхню частину холодильника як додаткову корисну площу на кухні, на яку можна вмістити різні речі. У більшості випадків це не становить проблеми, адже розміщення там певних дрібних предметів не нашкодить ні побутовому приладу, ні цим речам. Тому в умовах, коли кухня невелика, така додаткова поверхня часто дуже виручає.

Проте якщо почати використовувати її неправильно, то це може мати серйозні негативні наслідки. Є низка речей, які ні в якому разі не можна ставити на холодильник, інакше є ризик зіткнутися серйозними проблемами. Що ж це за речі?

1. Мікрохвильовка

Якщо холодильник невисокий, дехто полюбляє ставити на ньому мікрохвильову піч. Проте так робити не варто. У разі, якщо між двома побутовими приладами не буде ніякого проміжку, мікрохвильовка може зламатися. Але навіть якщо вона стоятиме на ніжках, це не означає, що з нею все буде добре – через вібрації від холодильника вона може посунутися і впасти.

відео дня

Погано таке сусідство може закінчитися і для холодильника, адже на його поверхні можуть залишитися подряпини від ніжок мікрохвильової печі.

2. Важкі предмети чи побутова техніка

На холодильник не варто ставити нічого важкого. В ідеалі вага речей, які можна вмістити на цю поверхню, не повинна перевищувати 5 кг. Якщо ж туди поставити важку побутову техніку, то це буде шкідливо не лише через велику вагу, а й через електромагнітні випромінювання від обох приладів, які можуть перехресно нашкодити один одному.

До того ж, великогабаритні предмети ще й заважають нормальному відведенню тепла від холодильника.

3. Горщик з квітами

"Ну, що ж тут такого?", – подумаєте ви. Справді, на перший погляд такий предмет виглядає цілком нешкідливим для холодильника, адже не впливає на його роботу. Та і холодильник не спричиняє ніякої шкоди домашнім рослинам. Проте проблема може виникнути під час поливання рослини. Якщо волога хоча б іноді буде потрапляти поза горщик – чи розливаючись під час підливу, чи витікаючи знизу горщика після цього – це погано позначиться на холодильнику.

4. Клітка з пташкою

Для пташки таке сусідство найімовірніше ніяк не нашкодить, а от продуктам у холодильнику може нашкодити. Справа у тому, що поки хтось із членів сім’ї триматиме дверцята побутового приладу відчиненими, щоб взяти якісь продукти, всередину може потрапити пір’я, пташиний корм, який тваринка може розкидати, тощо. Після потрапляння чогось із перерахованого вище деякі продукти чи страви у холодильнику можуть стати непридатними для споживання.

Читайте також:

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти