Літо - час для заготовок на зиму. Багато господинь вже почали займатися консервацією, але закочувати в банки можна не всі продукти.
Ми розповімо, які продукти краще не консервувати в домашніх умовах.
Можливо, кожному з нас хоча б раз доводилося стикатися з ситуацією, коли кришка на банку раптово здулася. Ми розповімо, як не залишитися без консервації на зиму: чому здуваються банки і що робити
Молоко, йогурт і сир, не призначені для тривалого зберігання у вигляді консервів, через те, що вони можуть псуватися і ставати непридатними до вживання. По-перше, молочна продукція швидше, ніж інша їжа, стає прогірклою. По-друге, в густій консистенції утворюються бактерії, які погано піддаються повній стерилізації.
Зелень і трави швидко втрачають свої аромати і поживні властивості при консервації.
Навіть якщо зерно не володіє маслянистістю і сухістю за складом, це не робить його придатним для домашнього консервування. Процес нагрівання зернових призводить до значної втрати поживних речовин, що знижує їх користь для організму.
Крім того, вплив високих температур скорочує термін зберігання зернових. Ще одним серйозним недоліком є ризик утворення цвілі і бактерій всередині зерен.
У зв'язку з цим, консервування вівса, ячменю, рису і пшениці не рекомендується.
Вам може бути цікаво: