Холодильник ми відкриваємо кожен день, а морозилку тільки, коли потрібно дістати продукти тривалого зберігання. Це призводить до виявлення там неприємних сюрпризів у вигляді криги, заметів і льодовиків, в які навіки вічні вмерзли продукти. Все це потрібно прибрати, щоб не зламати холодильник, але потрібно знати, як швидко розморозити лід в морозилці.
Главред пропонує дізнатися, чому потрібно відмовитися від зберігання їжі в сковороді "Чому категорично не можна зберігати їжу в сковороді в холодильнику".
Льодовики в морозилці - це результат частих відкривань дверцят. У цей момент з'єднується вологе тепле повітря з сухим і холодним, в результаті утворюється пара, яка осідає на стінках і дверцятах морозилки і перетворюється в такі величезні поклади льоду і снігу. Чим довше за часом не розморожувався холодильник, тим більше електроенергії він споживає для підтримки встановленої температури.
Чому в морозилці утворюється "шуба" вже зрозуміло, але залишилося питання про те, як часто потрібно розморожувати холодильник, щоб прибрати тороси. Все залежить від марки техніки і від швидкості наростання льоду.
В даному випадку необхідно звернути увагу на наступні аспекти:
Причинами, чому в холодильнику в морозильній камері утворюється лід, може бути неправильна експлуатація холодильника і інші помилки.
Як не дивно, але відповіддю на питання про те, чому в морозилці з'являється лід, може бути неправильна експлуатація камери.
Часті помилки у використанні холодильників і морозильних камер:
Позбутися від проблеми можна за допомогою дієвих і безпечних для техніки способів. Знаючи, як швидко очистити морозилку, стане легше за нею доглядати регулярно.
Підтримувати чистоту всередині обладнання потрібно регулярно. Розморожувати і мити його рекомендується 1-2 рази на рік. Процес починається з відключення холодильника від мережі. При цьому дверцята камери повинні бути прочинені. Самостійно лід буде танути протягом 24 годин, тому у господинь виникає питання, як швидко очистити морозилку.
Одним з безпечних способів видалити крижані тороси буде ємність з гарячою водою. На дно морозилки потрібно покласти обробну дошку або підставку під гаряче, а на неї поставити ємність з окропом. Гарячі поверхні не повинні стикатися з обшивкою камери. Окріп доведеться періодично міняти.
Іноді радять прискорити процес феном для волосся. Чому небезпечно розморожувати холодильник феном або тепловентилятором? Поєднання великої кількості рідини та електроенергії небезпечно для життя. Також висока температура повітря або обігрівача здатні розплавити обшивку камери.
Вам буде цікаво: