Сніданок за правом вважається найважливішим прийомом їжі. Адже від того, що потрапить в наш організм першим, залежить багато в чому наша бадьорість та енергійність протягом дня. Він повинен бути збалансований та містити багато корисних вітамінів.
В осінньо-зимовий період імунітет вимагає особливої уваги і турботи. Щоб не погіршити його роботу, потрібно уважно стежити за харчуванням. Главред розповідає, які помилки не слід допускати і як їх уникати.
Хоча цей напій з кофеїном може подарувати вам трохи енергії вранці, проте чашка кави не наситить ваш організм поживними речовинами. Вона дасть лише короткотривалий результат і може призвести до нудоти та інших симптомів, якщо її пити натще. Тому рекомендуємо обов'язково поєднувати каву з поживним сніданком.
Похмуре осіннє сонце вже не здатне насичувати організм вітаміном D повною мірою. Саме він відповідає за захист імунної системи і не дозволяє прогресувати вірусам. Аби забезпечити тіло "сонячним" вітаміном, потрібно додати у раціон продукти, які його містять, зокрема, лосось, вівсянку, яйця, молоко та деякі соки.
Білок – це основний компонент харчування та захисник імунної системи. Якщо ви хочете вберегти організм від сезонних недуг та коронавірусної хвороби, подумайте про білкову дієту або ж додайте білка у сніданки. Річ у тім, що традиційні ранкові страви, такі як тости чи млинці із солодким сиропом, наситять організм лише вуглеводами та цукром. Виправити ситуацію можна за допомогою яєць, молока, і навіть тофу.
Сніданки для багатьох є чудовою нагодою скуштувати круасани, кекси чи іншу випічку. Проте така традиція буде не надто корисною для вашого організму та фігури. Продукти на основі білого борошна підіймають рівень цукру в крові та містять багато порожніх калорій.
Солодка випічка також "потішить" надмірним вмістом цукру. Згідно з дослідженням Американської кардіологічної асоціації, більшість людей споживають у 2 –3 рази більше цукру, ніж рекомендована добова норма. Варто пам'ятати, що він пригнічує роботу імунної системи та призводить до ожиріння.
Якщо ви намагаєтесь уникати цукру, це не означає, що треба виключати з раціону соки. 100% цитрусовий сік не повинен містити доданого цукру. Він наситить ваш організм поживними речовинами, які підтримують імунітет. Американське дослідження доводить, що натуральний апельсиновий сік навіть сприяє зменшенню запалення.
Часто люди сумніваються в тому, чи корисно пити каву, чай або інші напої з ранку. Главред розповідає, з чого слід починати день та як зробити раціон здоровим.