Як цибулеве, так і часникове лушпиння володіють корисними властивостями, а народні лікарі та умільці витягують з неї максимальну користь.
Главред зібрав найпоширеніші способи застосування очищень від часнику.
Щоб зібраний урожай моркви зберігався якомога довше, пересипайте коренеплоди при закладці на зберігання часниковим лушпинням. Вона запобіжить розвитку гнилі та інших інфекцій.
Також її можна використовувати при посадці картоплі - вона відлякає від кущів колорадського жука і дротяники, послужить в якості натурального добрива. У період літа колорадського жука обприскуйте свою плантацію настоєм з 3 склянок лушпиння на 10 л води (в суху погоду, у вечірній час) з інтервалом 1 раз в 1-2 тижні.
Настій часникового лушпиння застосовують для поліпшення якості волосся, проти випадання втирають її в корені і залишають на годину. Потім все ретельно промивають водою і шампунем. Процедуру проводять 2 рази на місяць.
Вважається, що регулярні вмивання відваром позбавлять шкіру від прищів і запальних процесів, поліпшать її структуру. Особливо корисно застосування для жирної шкіри, надлишок сальних виділень закупорює пори, а відвар впорається з цією проблемою.
Раніше Главред розповідав, куди з користю використовувати шкаралупу від волоських горіхів.