Більшість не зможе впоратися із загадкою: потрібно знайти 15 котів на малюнку

31 травня 2023, 11:50
На завдання дається всього 11 секунд. Тваринки заховалися у вітальні, і знайти їх буде непросто.
Головоломка, девушка
Потрібно знайти 15 котів на малюнку всього за 11 секунд/ колаж: Главред, фото: Playbuzz, ua.depositphotos.com

Головоломки є чудовим тренуванням для мозку і прекрасним способом проведення вільного часу з користю. Якщо у вас є кілька хвилин вільного часу на перерві під час робочого дня або ввечері після роботи, то чому б не провести їх за цікавими завданнями на логіку та кмітливість?! Наступна головоломка змусить вас чухати голову, адже потрібно буде знайти півтора десятка котів на малюнку.

На завдання відводиться всього 11 секунд, що робить його ще складнішим, пише Mirror.

На чорно-білому малюнку зображена вітальня, у якій ми можемо побачити двох людей – хлопця і дівчину. Але в кімнаті вони не самі – з ними там є 15 котів. Спробуйте на швидкість відшукати усіх тваринок.

відео дня

Деякі грайливі котики сильно не ховалися – дехто з них займається своїми котячими справами і розвагами на видноті. Але частина особливо сором’язливих тваринок дуже добре заховалися, і знайти їх буде не так уже й просто.

Вам доведеться ретельно оглянути всю кімнату, щоб визначити, де ж заховалися ті неслухняні котики.

Коли розгадаєте цю цікаву загадку, не забудьте запропонувати її своїм рідним – їх обов’язково захопить таке неординарне завдання.

Головоломка
Потрібно знайти 15 котів на малюнку всього за 11 секунд/ Playbuzz

Якщо вам не вдається знайти усіх котів на картинці за 11 секунд, не сумуйте, адже завдання не з легких. Спробуйте виділити собі на цю загадку більше часу.

Внизу ми залишимо правильну відповідь.

Головоломка
Котики дуже добре заховалися/ Playbuzz

Раніше ми розповідали про головоломку, у якій потрібно за 10 секунд знайти число на картинці. Щоб відшукати його, доведеться застосувати всю свою уважність.

Також раніше ми розповідали про загадку, у якій потрібно знайти привида серед людей за 5 секунд. Серед гостей балу заховався привид, якого важко помітити неозброєним оком.

Вас також може зацікавити:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти